صخره نوردی بادی

(دیدگاه 1 کاربر)

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

از آیتم های جدا نشدنی زمین های بازی، سازه های بادی هستند. این سازه ها با توجه به حجم بالایی که دارند می توانند فضای بازی شما را شلوغ تر نشان داده و کودکان زیادی را نیز به سمت خود جذب کنند؛ ما در شرکت بازی سازان توانسته ایم محصولات بادی با ابعاد گوناگون را با توجه به نیاز مشتریان بسازیم و به شما عزیزان ارائه دهیم.

از نگرانی های والدین این روز ها تحرک کودکان و فرستادن آن ها به سمت بازی های حرکتی و جسمی است؛ اما خیلی از بازی های جسمی و ورزش های پرتحرک، خطرات زیادی را نیز می توانند به دنبال داشته باشند؛ برای مثال کوه نوردی و صخره نوردی تقریبا برای کودکان در سنین پایین غیر ممکن است ولی آیا می توان از هیجان این ورزش ها صرف نظر کرد؟
سازه های بادی این روزها در مدل های مختلف توانسته اند فضاهایی را برای کودکان تعبیه کنند تا در عین حفظ امنیت و آرامش، تجربه های هیجان انگیزی را نیز به آنان منتقل کنند؛ ورزش صخره نوردی را که یادتان نرفته؟

محصول پیشنهادی : جامپینگ بادی با مانع

سازه بادی صخره نوردی تولید شرکت بازی سازان می تواند بدون هیچ خطری این حس را به کودکان منتقل کند؛ این محصول با ابعاد ۳×۳ و ارتفاع ۲.۸ متر، ظرفیت استفاده دو کودک بصورت همزمان را دارد و کودکان تا سن ۸ سال می توانند از بازی با این محصول لذت ببرند.

این محصول از الیاف با کیفیت کره ای ساخته شده اما با این حال اجسام تیز و برنده و یا تغییرات شدید دمایی می توانند به آن آسیب بزنند. گفتنی است که همه ی محصولات بادی تولید این شرکت به همراه یک پمپ باد مخصوص ارائه می شود که شما را از دغدغه باد کردن آن آسوده خاطر می سازد.

در آخر لازم به ذکر است که در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره جذاب، در صورت بودن در فضای سرپوشیده، حداقل بایستی از سه متر ارتفاع برخوردار باشد تا در کنار تامین شدن ایمنی کودک، ایمنی محصول نیز تامین شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

ظرفیت

رده سنی

تحمل وزن

ارتفاع

وسایل همراه

رنگ بندی

ابعاد300 × 300 × 280 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
reza_ebrahimi12 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
reza_ebrahimi12
مهمان
reza_ebrahimi12
امتیاز به این محصول :
     

این محصول دارای گارانتی هم است؟