قصر بادی ساحلی

(دیدگاه 1 کاربر)

اولین انتخاب برای تجهیز فضاهای بازی بزرگ، سازه های بادی هستند چرا که این سازه ها در عین وزن کم و قیمت مناسب می توانند فضای زیادی را به خود اختصاص داده و کودکان را به سمت خود جذب کنند. این سازه ها در شرکت بازی سازان در ابعاد و رنگ بندی مختلف با توجه به نیاز شما عزیزان قابل طراحی و تولید هستند.
سازه های بادی همواره به دلیل هیجان زیاد در عین داشتن امنیت، ظاهر گیرا و ابعاد بزرگ؛ از دیرباز مورد استقبال کودکان و والدین قرار داشتند. از دیگر مزایای این محصولات ابعاد بزرگ آن هاست که باعث می شود فضای شما شلوغ تر دیده شده و کودکان بیشتری را نیز به سمت خود جذب کند.

اما وقتی از سازه های بادی حرف به میان می آید، قصر های بادی با ابعاد شگفت انگیز خود نخستین گزینه ای هستند که به ذهن می رسند. این سازه ها به طور معمول از دیگر انواع سرسره های بادی بزرگتر و هدیه کننده ی هیجانی مضاعف به کودکان هستند. قطعا شما هم چندین نمونه از این سازه ها را در فضا های بازی دیگر دیده اید و قطعا دلتان می خواسته تا شما هم یک بار از آن ها استفاده کرده و هیجان لذت بخش سر خوردن از این فاصله را تجربه کنید.

قصر بادی ساحلی شرکت بازی سازان با توجه به نیاز مشتری در ابعاد گوناگونی ساخته می شود اما بطور معمول در دو سایز 800×700 با ارتفاع 8 متر و 900×1500 با ارتفاع 9 متر تولید می شوند.

نظر شما در رابطه با پریدن از این ارتفاع چیست؟

به دلیل این ابعاد بزرگ نکات ایمنی نقش پررنگ تری را ایفا می کنند و باید به دقت مورد توجه قرار بگیرند؛ تعداد نفراتی که این محصول بطور همزمان می تواند در اختیار آن ها قرار بگیرند 8 کودک با متوسط وزن 35 کیلوگرم می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به ابعاد بزرگ این سازه و شتاب در هنگام پایین آمدن، این محصول برای کودکان در سنین 5 تا ده سال مناسب تر به نظر می رسد و استفاده آن در سنین کمتر، از سوی بازی سازان توصیه نمی شود. (این مشخصات با توجه به میانگین افراد داوطلب می تواند متغیر باشد.)

دیگر مراقبت های سازه های بادی نظیر عدم استفاده از آنان با کفش، عدم استفاده از اجسام تیز و برنده، آتش و شرایط دمایی سخت، در این سازه غول پیکر از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد.
در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره بسیار بزرگ باید اندکی از ابعاد کلی محصول بزرگتر بوده تا ایمنی محصول و استفاده کنندگان تامین شود.
این محصول از طریق پمپ باد همراه با آن از هوا پر شده و قابل استفاده است.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

شناسه محصول: BS-3098 دسته: ,

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید. هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید.

درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

محصول پیشنهادی : سرسره مدادی بزرگ

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند. آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد. آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

سرسره

ابعاد بدنه


وسایل همراه

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
Hero Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
Hero
مهمان
Hero
امتیاز به این محصول :
     

perfect akshaye zibayi darin.