اسب تعادلی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

یکی از مهم ترین نکات در خرید محصولات کودک، ظاهر زیبا و جذاب آن هاست؛ به همین دلیل بازی سازان محصولات تعادلی یا گهواره ای را در اشکال مختلف و جذاب حیوانات طراحی و اجرا می کند؛ به همین دلیل است که نمونه های این محصولات را می توان در هر مرکز بازی پیدا کرد.

بچه ها عاشق اسب سواری هستند، می گویید نه؟ کافیست فقط یک بار آن ها را با این حیوان زیبا آشنا کنید؛ پس از آن حتی خودتان هم نمی توانید در برابر سوارکاری و لذت هایش مقاومت کنید. اما ورزش هایی از این دست برای کودکان سنین پیش از دبستان مناسب نیست و حتی می تواند خطر آفرین باشد؛ راه چاره چیست؟

محصول پیشنهادی : صندلی گهواره ای کودک

محصولات تعادلی با ظاهر حیوانات می توانند برای کودکان در سنین پایین جذاب باشند و همچنین به شما اجازه می دهد تا در رابطه با ویژگی ها و ظاهر حیوانات با کودکان صحبت کنید.

برای سواری آماده اید؟

با کودک در رویاهایش سهیم شوید و در بین رویابافی هایش قدم بردارید؛ با او در رابطه با آرزو ها و خلاقیت های ذهنیش صحبت کنید؛ این کار ها باعث می شود تا کودک احساس واقعی تری را نسبت به آنچه به او ارائه می دهید داشته باشد.
اسب تعادلی یک محصول در ابعاد ۲۲cm × ۳۰cm × ۶۶cm است که با داشتن ظاهری فریبنده و رنگ بندی متنوع کودکان را به مبارزه و رام کردن خویش می طلبد. بدنه ی این محصول بصورت یک تکه و بدون زوائد اضافی طراحی شده که این امر خطر هرگونه مشکلی را از میان برمی دارد. همچنین برای جذابیت بیشتر محصول استیکر هایی برای چشمان این اسب در بسته بندی وجود دارد.

کیفیت مرغوب پلی اتیلن استفاده شده در این محصول آن را برای استفاده سنین ۲ تا ۴ سال مطلوب ساخته و تحمل وزنی خوبی را ارائه می دهد ولی با این حال وزن زیادی نداشته و براحتی توسط کودک قابل جابه جایی است. منتظر نباشید، وقت سواری رسیده است!

اگر قصد تاسیس خانه بازی را دارید و یا این که برای مهدکودک خود قصد خرید تجهیزات اعم از اسب تعادلی را دارید می توانید از مشاوره رایگان بازی سازان استفاده کنید!

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

وسایل همراه

رنگ بندی


ابعاد66 × 30 × 22 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
طراحی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
طراحی
مهمان
طراحی
امتیاز به این محصول :
     

محصول قشنگیه