هلی کوپتر اختاپوس

استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
رنگ بندی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

شهربازی ها از آن دسته مکان هایی هستند که کسب و کاری پرسود را تجربه می کنند. چرا که هرروز کودکان بسیاری پدران و مادرانشان را برای رفتن به این مراکز بازی مجاب می کنند و یک روز تمام را در این مراکز بازی خاطره می سازند. به همین دلیل شهربازی ها همواره باید جدیدترین و ایمن ترین محصولات را استفاده کرده تا آرامش خاطری را برای خانواده ها ایجاد کنند. این آرامش خاطر و تجربه ی یک روز لذت بخش باعث می شود تا افراد برای بار دوم و سوم نیز به آن شهربازی بیایند!

محصولات چرخشی یا گرداننده دسته بزرگی از محصولات را شامل می شوند که یکی از پر استقبال ترین آن ها برای کودکان، هلی کوپتر است! کودکان بسیاری دوست دارند تا پرواز را تجربه کرده و منظره ی زیرپایشان را از کیلومتر ها بالاتر ببینند! با این محصول شاید نشود منظره ی وسیعی را دید اما قطعا تجربه ی یک سواری و پرواز خوب را به کودک هدیه می دهد.

محصول پيشنهادي : مشاهده مری گراند ملکه 

محصول هلی کوپتر اختاپوس حول یک محور افقی گردش داشته و علاوه بر گردش افقی، هرکابین بصورت عمودی نیز جابه جا می شود. قطر فضای اشغال شده توسط این هلی کوپتر جذاب با احتساب نرده های محافظ، 750 سانتی متر بوده و حداکثر ارتفاع آن 280 سانتی متر است. این ابعاد سبب می شود تا هلی کوپتر طرح اختاپوس بتواند در شهربازی های سرپوشیده ای که به لحاظ استحکام بنا به تایید سازمان شهرداری و استاندارد رسیده اند نیز کاربردی باشد.

تعداد کابین های این هلی کوپتر 4 عدد است که هرکدام از کابین ها دو کودک را در خود جای می دهد. در هنگام استفاده و بهره برداری از این محصول توجه به نکات ایمنی دستگاه و نکات بهره برداری صحیح ضروری به نظر می رسد. همچنین قدرت این محصول توسط برق تک فاز تامین می شود اما برای بهره گیری کامل از این قدرت یک اینورتر الکتروموتور سه فاز این موتور را همراهی می کند.

در آخر بیان این نکته ضروری ست که محصول فوق برای بهره برداری نیاز به فونداسیون نداشته و بصورت پرتابل می باشد که این موضوع حمل و نقل و جابه جایی آن را ممکن می سازد؛ علاوه بر این فعال سازی آن با ریموت کنترل انجام می شود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

نورپردازی

پخش موسیقی

دارد

فعال سازی

برق

تک فاز
با اینورتر الکتروموتور سه فاز

رنگ بندی

ابعاد750 × 280 cm

ارسال دیدگاه

avatar
Call Now Button