تکان دهنده هامر

(دیدگاه 1 کاربر)

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

تکان دهنده ها همیشه یادآور روزهای خوش کودکی و سواری با اسب ها و ماشین های کوچک در مقابل فروشگاه ها و یا مغازه ها بوده اند. اما این محصولات هنوز هم در بین کودکان از استقبال بالایی برخوردارند و آن ها را به سمت خود جذب می کنند تا دقایقی را در رویای کودکی خود با یک خودروی لوکس و یا یک اسب چموش سواری کنند.

این محصول به دلیل این استقبال که از گذشته تا کنون ادامه داشته است، پای خود را در مراکز بازی و شهربازی ها به عنوان یک پای ثابت باز کرده است و روزانه کودکان زیادی را در رویاهایشان غرق می کند.

محصول تکان دهنده در ابعاد و جنس های مختلفی طراحی و ساخته می شود و هرکدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند، تکان دهنده هامر رویه ای از جنس پلاستیک دارد و با شاسی تمام فلزی خود، تحمل وزن ۸۰ کیلوگرمی دارد.

ابعاد این خودروی بزرگ ۷۵×۱۲۵ است و با داشتن دو صندلی، دو کودک سه سال به بالا می توانند بصورت همزمان از آن استفاده کنند. همچنین باید گفت که برای فعال سازی این محصول دیگر مثل گذشته نیاز به سکه یا ژتون ندارد و به  وسیله ریموت کنترل می شود.

در رابطه با نورپردازی این محصول نیز باید گفت که نورپردازی آن با توجه به نیاز مشتریان عزیز بازی سازان می تواند بصورت های مختلفی اجرا شود و شما می توانید چراغ های LED، ریسه ای و یا شهربازی را برای این امر انتخاب کنید.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ابعاد بدنه

ابعاد شاسی

ظرفیت

نورپردازیفعال سازی

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
عبدی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
عبدی
مهمان
عبدی
امتیاز به این محصول :
     

.