چرخ و فلک پلی اتیلنی زرافه

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
زرد
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

قطعا یکی از اقتصادی ترین کارها خرید محصولاتی ست که در عین واحد بودن، عملکردی چندگانه از خود نشان دهند. این موضوع باعث می شود تا این محصولات فضای کمتری را در مرکز بازی شما اشغال کرده و کودکان بیشتری را بخاطر ظاهر متفاوتشان به خود جذب کنند. یکی از محصولاتی که در سال های اخیر مورد استقبال صاحبان کسب و کار و والدین واقع شده است چرخ و فلک زرافه است که هم به عنوان یک چرخ و فلک کودک و هم به عنوان یک تاب چهار نفره در فضای شما ظاهر خواهد شد.

محصول پيشنهادي : مشاهده چرخ و فلک یوفو

این محصول در ابعاد 122×122×150 سانتی متری و از جنس پلی اتیلن و فلز ساخته شده تا وزن 4 کودک 25 کیلوگرمی را با بازو های فلزی خود تحمل کند. این محصول برای حرکت نیاز به فشار و نیروی فیزیکی دارد و با کمک مربی یا والدین می تواند آغاز به حرکت کند.

درعین چرخش کل محصول به دور محور میانی، هرکدام از بازو ها نیز عملکرد گهواره ای و تاب مانند دارند. برای حفظ ایمنی بیشتر برای کودکان نیز برای هر کفی یک کمربند ایمنی تعبیه شده تا کودکان را در هنگام حرکت بر روی کفی ها حفظ کند. همچنین برای این محصول یک چتر در نظر گرفته شده که به دلخواه مشتری به روی محصول اضافه می شود تا این تاب-چرخ و فلک بتواند در فضای باز نیز کارایی داشته باشد.

بدنه هرکدام از تاب ها به شکل زرافه بوده و از جنس پلی اتیلن است که مقاومت خوبی در برابر اسیب های فیزیکی دارد. همچنین گفتنی است پس از خرید این محصول باید آن را سرهم کنید که مطابق راهنما کار سختی بنظر نمی رسد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

فعال سازی

نیاز به سرهم بندی

دارد

موارد اضافه

-کمربند ایمنی برای هر تاب
-چتر(دلخواه)

رنگ بندی

ابعاد122 × 122 × 150 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
چرخ و فلک پلی اتیلنی زرافه Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
چرخ و فلک پلی اتیلنی زرافه
مهمان
چرخ و فلک پلی اتیلنی زرافه
امتیاز به این محصول :
     

این محصول رو شما نصب می کنید؟

Call Now Button