چمن مصنوعی فیروزه

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

از قسمت های مهم در ایجاد یک فضای بازی، ایمن سازی و دکوراسیون آن است، با توجه به آن که فضای ورودی در مراکز بازی بسیار پر اهمیت است، تزیین و دکوراسیون این فضا موضوعی بسیار مهم خواهد بود. یکی از پیشنهادات شرکت بازی سازان به سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل کودک استفاده از چمن برای مجزا کردن فضای ورودی نسبت به سایرین است و همچنین چمن ها سبب می شوند زمین سفت و خطر آفرین فضای بازی ایمن شده و به عنوان یک ضربه گیر عمل می کند.

چمن مصنوعی فیروزه از خانواده چمن های پایه کوتاه و تزیینی بوده و در ارتفاع ۱۱ میلی متر و از جنس الیاف تیولون ساخته شده است. الیاف تیولون نوعی از الیاف هلندی با کیفیت بوده که با داشتن تراکم بالا در فضاهای پرتردد از عمر بالایی برخوردار است. این محصول می تواند تا چندین سال در فضای شما مورد استفاده واقع شود.

محصول پیشنهادی : مشاهده انواع چمن

شستشو و تمیز کردن این محصول نیز بسیار آسان است چرا که شیار هایی برای خروج آب در میانه برگ ها در نظر گرفته شده است. این محصول با داشتن این ویژگی ها و الیاف سبز و شاداب به یکی از پرفروش ترین محصولات برای مراکز بازی، محوطه های بزرگ و مراکز تجاری تبدیل شده است.

تراکم بالای این چمن سبب می شود تا به راحتی کثیف نشود و همچنین می توان به راحتی با جاروی برقی آن را تمیز کرد. برای نصب این محصول می توان از چسب ۸۸۸۸ استفاده کرد که دوام بالایی دارد و دربرابر حرکت کودکان اسیب ندیده و در جای خود ثابت می ماند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

ارتفاع

عرض

400 سانتی متر

تراکم طولی

350

دیتکس

2200

تراکم کل

112000

کارکرد

اغلب تزئینی و ایمنی

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
بازی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازی
مهمان
بازی
امتیاز به این محصول :
     

محصول عالی هست