چرخ و فلک یوفو

استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی رنگ بندی زرد سبز قرمز نارنجی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اکثر ما با چرخ و فلک های دستی کوچک افقی فلزی خاطره داریم و امروز سال ها از آن دوران می گذرد و فرزندان ما نیز می توانند لذت دنیای ما را با نسخه پلی اتیلنی و جدید چرخ و فلک های افقی با نام چرخ و فلک پلی اتیلنی یوفو تجربه کنند. این محصول همانطور که گفته شد هیچ پیشرانه ای برای حرکت ندارد و کاملا مکانیکی عمل می کند تا تحرک و جنب و جوش کودکان بیشتر شود. از بزرگترین تغییرات این محصول نسبت به نسخه های پیشین داشتن یک پوسته ی پلی اتیلنی یک دست است که امنیت آن را نسبت به چرخ و فلک های قدیمی چندین برابر می کند. علاوه بر آن باعث شده تا چرخ و فلک یوفو (یوفا نیز خوانده می شود) رنگ بندی بسیار متنوع تری داشته باشد و شما بتوانید این محصول را با سلیقه خود و رنگ بندی فضای مرکز بازیتان انتخاب کنید.

چرخ و فلک یوفو ظرفیت چهار کودک زیر 9 سال را دارد و کودکان می توانند با استفاده از چرخاندن صفحه میانی دستگاه خود نیز حرکت کنند و از قدرت اتحاد خود برای حرکت استفاده کنند. همچنین با این قابلیت سرعت حرکت چرخ و فلک یوفو کاملا قابل کنترل است. قطر چرخ و فلک یوفو 195 سانتی متر و ارتفاع آن از سطح زمین در بالاترین نقطه 80 سانتی متر است. پس شاید کودکان کوچکتر کمی برای سوار شدن نیاز به کمک داشته باشند. برای ایجاد امنیت بیشتر و خاطر آسوده تر هر صندلی به یک کمربند ایمنی برزنتی و محکم مجهز شده تا از حرکت ناگهانی کودکان کوچکتر و یا زمین خوردن آن ها جلوگیری شود.

از دیگر ویژگی های مثبتی که این محصول نسبت به چرخ و فلک های فلزی دارد قابلیت شستشو و دوام بالاتر چرخ و فلک یوفو است چرا که مانند چرخ و فلک های فلزی دچار خوردگی در برابر آب و باران نمی شود. به همین جهت می توانید از این محصول در فضای بسته و باز استفاده کنید و کودکان زیادی را به سمت چرخ و فلک یوفو جذب کنید تا سوار این سفینه سحر آمیز شوند و خود را برای یک سفر آماده کنند.

چرخ و فلک یوفو نیاز به سرهم بندی ندارد و برای مراکز بازی، خانه های بازی و مهد های کودک یک بازی جدید، زیبا و مناسب به حساب می آید.

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

فعال سازی

رنگ بندی


ابعاد195 × 80 cm

ارسال دیدگاه

avatar
Call Now Button