مجموعه فومی کودک کد۴۹

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

سازه های فومی این روز ها جزو محصولات پر استقبال بازار به حساب می آیند. اهمیت بالای ایمنی در سازه های کودک به گونه ایست که در سال های گذشته که محصولات فومی به بازار این صنعت افزوده شده اند مراکز تخصصی رو به تجهیز فضای خود با محوریت سافت پلی ها آورده اند. در ایران نیز در طی چند سال اخیر استقبال از تولیدات فومی گسترش یافته است و خانه های بازی، مهد کودک ها و مراکز توانبخشی از مشتریان دست اول این محصولات هستند.

مجموعه فومی کد۴۹ به جرئت از کاملترین و متنوع ترین مجموعه های فومی بازی سازان است. در طراحی پلن این مجموعه سعی شده تا علاوه بر طراحی ماجراجویانه و توجه به استراتژی های مختلف حرکت کودکان، تنوع محصولات و استفاده از پراستقبال ترین نمونه های فومی نیز در نظر گرفته شود. تعداد قطعات بالای این مجموعه به کاربر اجازه می دهد تا با ذهنی باز و خلاق محیط اطراف خود را تغییر داده و سازه هایی جدید بسازند.

جنس بدنه تمام محصولات این دسته، از فوم سرد تهیه شده است. در ساختار آن از چارچوب های فلزی یا چوبی استفاده نشده تا علاوه بر افزایش انعطاف، وزن محصول فومی کاهش پیدا کند. این کاهش وزن و کم شدن مواد اولیه همانطور که ایمنی را افزایش می دهد از سوی دیگر سبب کاهش قیمت تمام شده نیز می شود. فرضا اگر کودکی بطور ناگهانی به این سازه فومی برخورد کند آسیب خاصی نخواهد دید چرا که انعطاف محصول فومی بالاست.

محصول پیشنهادی : مشاهده پارک کودک فومی

قطعا تماس کودکان با رویه محصول بیشتر است این مسئله باعث می شود تا نگرانی های بسیاری برای حساسیت یا موارد بهداشتی محصول بوجود بیاید. از این رو باید در انتخاب متریال مناسب برای روکش سازه های فومی دقت بسیاری کرد. چرم ضد حساسیت یک کالای مناسب برای رفع این نگرانی هاست. از سوی دیگر به لحاظ بهداشتی نیز شستشوی آن نیز به راحتی و توسط یک حوله نرم و اسپری قابل انجام باشد. تنوع رنگ در این چرم بسیار بالاست و این باعث شده تا اشکال هندسی فومی کودک در رنگ بندی های متنوع و جذابی و حتی بصورت سفارشی با توجه به سلیقه مشتریان ساخته شوند.

این مجموعه بازی فومی کودک در ابعاد ۵۰۰×۶۰۰×۱۰۰ سانتی متر ساخته شده است. این فضای بزرگ با چندین آیتم بازی جذاب فومی شامل رمپ و پله های مختلف، استخر توپ فومی، استوانه ها، نیم دایره، تونل جذاب فومی و برخی اشکال هندسی فومی دیگر تشکیل شده است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس بدنه

جنس رویه

رنگ بندی

فعال سازی

ابعاد600 × 500 × 100 cm

ارسال دیدگاه

avatar