ایستگاه فومی کودک کد ۱۶

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ایستگاه فومی کودک کد ۱۶ از سازه های مجتمع یا مجموعه فومی بازی سازان است. این سازه در اصل نیمی از سازه ایستگاه فومی کد ۱۱ به شمار می رود که همانطور که در توضیحات آن گفته شده هریک از قطعات خود به تنهایی یک سازه فومی مستقل است. سازه های فومی یا سافت پلی ها بطور کلی از ایمنی ساختاری بالایی برخوردارند. ساختار پازلی این محصولات سبب می شود تا ذهن خلاق و مستعد کودکان درگیر شده و شکل پیش فرض محصول را تبدیل به ساختار جدیدی کند.

علاوه بر آن اشکال حجمی فومی با تنوع ساختاری بالایی تولید می شوند تا کودکان بتوانند اشکال مختلفی را با کمک آن ها بسازند. یکی از مزایای این نوع محصولات وزن سبک در عین ساختار بزرگ آن هاست که باعث شده تا ایمنی این محصولات بطور چشمگیری فراتر از حد انتظار باشد به همین منظور در ساخت این محصولات چارچوب را حذف کرده ایم تا تمام جنس داخل سازه از فوم باشد. این کار علاوه بر کاهش وزن سازه، از بروز حادثه در صورت برخورد با کودکان جلوگیری می کند.

همانطور که در بالا گفته شد ساختار این محصول از فوم سرد تشکیل شده است. این فوم از قابلیت های ویژه ای در ساختار خود برخوردار است. وزن سبک، چگالی بالا و طرح پذیری آن از نکات برجسته آن است. خاصیت بالای ارتجاع پذیری در ساختار این محصول سبب شده تا ضربه گیری فوق العاده ای داشته باشد. و همچنین خاصیت مموری فوم آن را به یک متریال خوب برای محصولات کودکان تبدیل کرده است. این فوم در صنعت مبلمان با توجه به خواصی که گفته شد کاربرد گسترده ای دارد و تولید کنندگان مبلمان محصولاتی از این دست را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

اجزا زیرگذر فومی کد16
محصول پیشنهادی : مشاهده سطح شیب دار فومی

ارتباط فیزیکی کودکان بیش از بخش درونی محصولات فومی با روکش آن است و از این سو جنس این رویه باید به گونه ای باشد تا خطری برای کودکان نداشته و ظاهر خود را نیز در طولانی مدت حفظ کند. ما در بازی سازان از چرم ضد حساسیت به عنوان روکش اشکال هندسی فومی استفاده می کنیم تا از هرگونه آسیب به پوست کودکان جلوگیری کنیم. شستشوی این نوع چرم به راحتی و با کمک یک حوله نرم و اسپری صورت می گیرد. رنگ بندی متنوع این نوع از چرم تنوع و جذابیت کالای تولیدی ما را برای کودکان افزایش داده و سبب می شود تا مشتریان بازی سازان بتوانند محصولات سفارشی خود را با رنگ بندی دلخواه سفارش دهند.

ایستگاه فومی کودک کد ۱۶ ترکیبی از یک تونل بازی و یک رو گذر تعادلی است. مربیان و کودکان خود می توانند با قطعات مختلف این محصول سازه های خلاقانه جدیدی را بسازند و بازی های جدیدی خلق کنند. تولیداتی از این دست می توانند در مراکز بازی، خانه های فومی، شهربازی های فومی و حتی در مراکز توانبخشی کودکان مورد استفاده قرار می گیرند. سازه فوق از ۴ قطعه اصلی تشکیل شده است. یک مکعب مستطیل، دو پایه فومی و یک مت یا کفی اجزا سازنده این محصول هستند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

فعال سازی

رنگ بندی

جنس بدنه

جنس رویه

ابعاد120 × 60 × 50 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
مرتضی اکبری راد Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
مرتضی اکبری راد
مهمان
مرتضی اکبری راد
امتیاز به این محصول :
     

ممنون