الاکلنگ جوجه دونفره

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

محصولات پلی اتیلنی از نقاط عطف هر مرکز بازی محسوب می شود. این محصولات باید با کیفیت بالا ساخته شده باشد تا از بروز آسیب برای کودکان جلوگیری کند. این محصولات در رنگ بندی های متنوعی عرضه می شوند تا بتوانند سلیقه هر مخاطبی را به خود جلب کنند. محصولات گهواره ای و الاکلنگی دسته بزرگی از این محصولات متنوع به شمار می روند که برای کودکان پیش از دبستان طراحی شده اند. یکی از انواع این محصولات الاکلنگ دونفره جوجه است که در ابعاد ۱۰۲ × ۵۰ × ۲۵ سانتی متر و در شش رنگ متنوع طراحی و ساخته شده است.

محصول الاکلنگ جوجه دونفره  ظرفیت دو کودک را دارد که هرکدام بر پشت یکی از جوجه ها می نشینند و به بازی می پردازند. قدرت حرکت این جوجه با حرکت کودک تامین می شود و تحمل وزنی در حدود ۵۰ کیلوگرم را دارد. این تحمل وزن این محصول را برای کودکان ۱۲ تا ۳۶ ماه مناسب می کند.

این محصول سبک و قابل حمل بوده که از نقاط قوت آن به حساب می آید چرا که در هر زمان شما قادر به تغییر دکوراسیون مرکز بازی خود خواهید بود. همچنین برای شروع بازی نیاز به سرهم بندی نداشته و شما پس از خرید محصول مستقیما می توانید از آن در مرکز بازی یا منزلتان استفاده کنید. همچنین این محصول را برای خانواده هایی که دو کودک هم سن و سال دارند پیشنهاد می کنیم چرا که از بروز اختلاف بین کودکان جلوگیری کرده و هزینه های شما را نیز کاهش می دهد.

از نکات قابل بررسی این است که محصولات گهواره ای سبب می شوند تا کودک احساس امنیت و آرامش کند چرا که طبق تحقیقات روانشناسان حرکت گهواره ای و مستمر، برای انسان حرکت جنین در بدن مادر را تداعی کرده و در ناخودآگاه سبب ایجاد احساس آرامش و رضایت می کند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

نیاز به سرهم بندی

ندارد

رنگ بندی


ابعاد102 × 50 × 25 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
ابولفضل Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
ابولفضل
مهمان
ابولفضل
امتیاز به این محصول :
     

و