پیست ماشین پایی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

پیست ماشین پایی از محصولات انحصاری بازی سازان است که در طرح ها و اشکال مختلف قابل ساخت است. این محصول بصورت کاملا سفارشی با توجه به ابعاد فضای مشتریان و محل در نظر گرفته شده به عنوان پیست بصورت کاملا اختصاصی طراحی و ساخته می شود. کفی پیست یا همان جاده از تایل یا رول PVC با جدول کشی ساخته می شود که در کنار مقاومت بالا، تکه های آن دارای قابلیت جابه جایی و نصب راحت هستند.

در کناره های زمین پیست ماشین کودک نیز از جدول کشی های خاص بازی سازان از جنس چرم و فوم استفاده شده است تا مربیان نگران آسیب دیدن کودکان نباشند. این جدول کشی ها بصورت دو رنگ و با دوخت مستحکم ایمنی کودکانی را که در خارج محدوده پیست قرار دارند را نیز تامین می کند.

یک پیست ماشین بدون ماشین های داخلش ارزشی ندارد؛ به همین دلیل ما در بازی سازان در کنار پیست کودک به نسبت ابعاد پیست درخواستی تعدادی ماشین پایی، پلازماکار و یا اسپیدی کار بصورت اشانتیون ارائه می کنیم تا پیست شکل و ظاهر اصلی خود را بگیرد. علاوه بر آن میدان ها، بلوار ها نیز به عنوان یک پکیج مکمل ارائه می شوند. علائم راهنمایی و رانندگی نیز قطعا برای پیست الزامی ست؛ به همین جهت به نسبت ابعاد فضا تعدادی علائم راهنمایی و رانندگی در این پکیج وجود دارد.

برای کامل شدن یک مجموعه ماشین بازی یک مورد دیگر نیز باید وجود داشته باشد. ماشین ها برای حرکت به بنزین نیاز دارند پس وجود یک پمپ بنزین در سر راه ماشین ها بسیار کمک کننده است. از این رو پمپ بنزین چوبی بازی سازان کامل کننده ی پکیج پیست ماشین بازی است.

پیست های ماشین پایی مانند هر آیتم بازی دیگری به تنهایی نمی توانند یک فضای بازی کامل باشند و بهتر است با یک طراحی اصولی و کمک گرفتن از کارشناسان و طراحان بازی سازان در یک طرح از فضای مرکز بازی خود آیتم های متعددی را در کنار هم قرار دهید و استراتژی های جذابی را برای حرکت کودکان در نظر بگیرید. این مسئله سبب می شود تا کودکان در هربار ورود به مرکز بازی شما مسیر تازه را انتخاب کرده و از آیتم های آن خسته نشود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ابعاد

ویژگیهای خاص

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس رویه

رنگ بندی

وسایل همراه
جنس مسیر

PVC تایل یا رول

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
عمران مصری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
عمران مصری
مهمان
عمران مصری
امتیاز به این محصول :
     

این پیست ها با ابعاد مختلف ساخته می شن؟