شتر تعادلی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

رنگ بندی
رنگ های موجود از محصول
آبی زرد سبز صورتی قرمز نارنجی
Clear selection

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

امروزه محصولات تعادلی پای ثابت مراکز بازی هستند؛ چرا که این وسایل پلی اتیلنی وزن کمی داشته و کودکان زیادی را به سمت خود جذب می کنند. شرکت بازی سازان محصولات تعادلی را در طرح ها و رنگ های مختلفی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

مطابق اخرین تحقیقات روانشناسان و نظریه پردازان حوزه کودک، حرکات رفت و برگشتی باعث ایجاد حس نشاط و امنیت در کودکان می شود، زیرا در ناخودآگاه آن ها یادآور دوران جنینی و حرکتشان در بدن مادر است.

محصول پيشنهادي : فیل تعادلی یک تکه

عملکرد این محصولات پلی اتیلنی نیز کاملا با این نظریه منطبق است و به همین دلیل باعث استقبال خوب این کالا در بین کودکان می شود.

محصول پیش رو -شتر تعادلی- از مجموعه محصولات گهواره ای یا تعادلی شرکت بازی سازان در ابعاد 67cm × 27cm × 45cm طراحی و ساخته شده و با توجه به جنس مرغوب پلی اتیلن بکار رفته در آن تحمل وزنی خوبی را برای کاربر به ارمغان می آورد. استفاده از این محصول به صورت تک نفره بوده و بوسیله حرکات بدن کودک بر روی آن حرکت می کند؛ از این رو سبب تقویت نیروی جسمانی کودکان نیز می شود.

گفتنی است که این محصول سبک، بصورت یک تکه طراحی شده و پس از خرید نیاز به هیچگونه سرهم بندی ندارد و قابل استفاده است؛ اما برای ایجاد جذابیت بیشتر در آن استیکر هایی برای چشم های آن در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه این محصولات عموما با ظاهری شبیه به حیوانات طراحی می شوند، مربیان و والدین می توانند با استفاده از آن ها ویژگی های حیوانات مختلف را نیز به کودک آموزش دهند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

وسایل همراه

رنگ بندی


ابعاد45 × 27 × 67 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
meysam_honari Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
meysam_honari
مهمان
meysam_honari
امتیاز به این محصول :
     

.

Call Now Button