گیم تیراندازی بن تن

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

گیم تیراندازی بن تن یک گیم تیراندازی جدید است که برپایه انیمیشن معروف بن تن ( ben10 ) ساخته شده است. گیم های تیراندازی عمدتا از معروف ترین و جذاب ترین بازی های شهربازی های سرپوشیده محسوب می شوند. این گیم با بدنه ای از جنس MDF طراحی با استیکر های مرتبط با این بازی فضایی جذاب در شهربازی شما خواهد گرفت. ظرفیت بازی این محصول یک نفره در هر تایم است و کاربر باید شخصیت های دشمن و یا به اصطلاح ویلین های بن تن را در زمان روشن شدن جایگاه هرکدام با استفاده از دسته تیراندازی مورد اصابت قرار دهد.

به دلیل ماهیت و داستان این بازی برای کودکان با سنین پایین تر جذابیت بیشتری خواهد داشت و قطعا مخاطبین بسیاری را به سمت خود می کشد. با توجه به ابعاد این محصول ۱۰۱×۲۱۳ و ارتفاع ۱۸۰ سانتی متری گیم بن تن می تواند رده سنی ۵ سال به بالا را پاسخگو باشد.

گیم های تیراندازی در دو نوع تیراندازی فیزیکی و تیراندازی مجازی تولید می شوند. این بازی در دسته دستگاه های تیکتی طبقه بندی می شود به این معنا که کاربر هرتعداد توپ بیشتری را به هدف زد – دشمنان بیشتری را زد – امتیاز بیشتری گرفته و براساس این امتیاز تیکت دریافت می کند. اسلحه بطور کامل متحرک است تا بتواند تمام فضای داخل مجموعه بازی را درگیر کند گفتنی است که تمام بازی در محفظه شیشه ای داخل گیم اجرا می شود تا خطری را برای دیگران نداشته باشد و محدودیت فضای تیراندازی نیز اعمال شود.

گیم های شهربازی عموما قابلیت اتصال به اتوماسیون را دارند و یا به وسیله ژتون شارژ می شوند. این گیم نیز از این امر مستثنا نیست و قابلیت اتصال به این سیستم را دارد. اما در حالت پیش فرض بصورت ژتون خور طراحی می شود. سیستم اتوماسیون شهربازی این امکان را به کاربر و اپراتور می دهند تا در هر لحظه میزان بودجه و اطلاعات دریافتی هر دستگاه را بصورت مجزا و در نمودار های تفکیکی متفاوت مشاهده کند. از دیگر مزایای سیستم اتوماسیون یکپارچه سازی تمام شهربازی و تسهیل حسابداری مرکز بازی شماست.

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

نورپردازی

جنس بدنه

ظرفیت

فعال سازی


رنگ بندی

ابعاد213 × 101 × 180 cm

ارسال دیدگاه

avatar