توضیحات

لذت بازی های دونفره همیشه کودکان را به ادامه ی بازی تشویق می کند؛ از جمله ی این بازی ها الاکلنگ بازی است. این بازی به کودکان یاد می دهد که همیشه در اوج یا فرود هستیم و زندگی پر از نشیب است. همه ی ما خاطراتی خوش از بازی با این وسیله داریم و ساعات زیادی از کودکیمان را صرف این بازی کرده ایم.
ما دوست داریم که نسل جدید هم لذت های دوران کودکی ما را تجربه کنند و خاطراتی نزدیک به خاطرات ما را تجربه کنند. به همین دلیل امروزه تا حد زیادی سازه های پلی اتیلنی جایگزین اسباب بازی های پارکی فلزی شدند و کودکان می توانند در فضاهای بسته و مراکز بازی نیز از الاکلنگ بازی لذت ببرند.

شرکت بازی سازان تنوع بالایی از محصولات پلی اتیلنی را دارد و الاکلنگ تمساح از این دست محصولات است. این محصول در ابعاد ۱۰۰x۳۵x۳۰ سانتی متر و در رنگ بندی های متنوعی ساخته شده است. همچنین با داشتن ظاهری جذاب شبیه حیوانات، مربیان و والدین می توانند از این محصول برای آشنایی با ویژگی های حیوانات نیز استفاده کنند.

گفتنی است که این محصول جذاب پلی اتیلنی برای کودکان در سنین پیش از دبستان مناسب بنظر می رسد و به دلیل یک تکه بودن نیازی به سرهم بندی و ابزار خاصی ندارد.