الاکلنگ تمساح

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

لذت بازی های دونفره همیشه کودکان را به ادامه ی بازی تشویق می کند؛ از جمله ی این بازی ها الاکلنگ بازی است. این بازی به کودکان یاد می دهد که همیشه در اوج یا فرود هستیم و زندگی پر از نشیب است. همه ی ما خاطراتی خوش از بازی با این وسیله داریم و ساعات زیادی از کودکیمان را صرف این بازی کرده ایم.
ما دوست داریم که نسل جدید هم لذت های دوران کودکی ما را تجربه کنند و خاطراتی نزدیک به خاطرات ما را تجربه کنند. به همین دلیل امروزه تا حد زیادی سازه های پلی اتیلنی جایگزین اسباب بازی های پارکی فلزی شدند و کودکان می توانند در فضاهای بسته و مراکز بازی نیز از الاکلنگ بازی لذت ببرند.

محصول پیشنهادی : فیل تعادلی چند تکه

شرکت بازی سازان تنوع بالایی از محصولات پلی اتیلنی را دارد و الاکلنگ تمساح از این دست محصولات است. این محصول در ابعاد ۱۰۰x۳۵x۳۰ سانتی متر و در رنگ بندی های متنوعی ساخته شده است. همچنین با داشتن ظاهری جذاب شبیه حیوانات، مربیان و والدین می توانند از این محصول برای آشنایی با ویژگی های حیوانات نیز استفاده کنند.

گفتنی است که این محصول جذاب پلی اتیلنی برای کودکان در سنین پیش از دبستان مناسب بنظر می رسد و به دلیل یک تکه بودن نیازی به سرهم بندی و ابزار خاصی ندارد.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ابعاد بدنه

ظرفیت

رنگ بندی


1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
حسام Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
حسام
مهمان
حسام
امتیاز به این محصول :
     

این محصول پلاستیکی هست ؟