تاب و سرسره سنجاب با سبدبسکتبال

(دیدگاه 1 کاربر)

کودکان عاشق بازي هستند به خصوص اگر وسايل بازي خوبي داشته باشند تا ساعت ها خود را سرگرم مي کنند.

سرسره و تاب سنجاب از 3 قسمت اصلي تشکيل شده است و از سري محصولات بازي سازان مي باشد. يک تاب يک سرسره يک تور بسکتبال با توپ و تلمبه. در واقع خريداران اين مجموعه با يک تير سه نشان زده اند. همچنين براي اينکه در هزينه هايتان صرفه جويي شود مي توانيد هريک از اين قسمت ها را به صورت جداگانه نيز خريداري نماييد.

اين قسمت ها بدون هيچ ابزاري قابليت اَسِمبل را دارد بطوريکه به راحتي و با سرعت مي توان آنهارا سرهم بندي کرد و در محل قرار داد. اين مدل از سرسره تابي به دليل سبک بودن قابليت جابجايي و نصب در هر فضايي را دارد مانند حياط منازل، خانه هاي آپارتماني، اتاق کودک، بخش بازي رستوران ها، باغ ها، مجتمع هاي فروشگاهي و تجاري، انواع فضاهاي بازي کودک و… شايان ذکر است که بسياري از خانواده تمايلي براي بردن کودک دلبندشان به پارک ها و مراکز بازي غيرايمن ندارند و دوست دارند کودک خود را نزديک خود و با امنيت کامل مشاهده کنند.

وجود گوشه هاي گرد اين تاب و سرسره امنيت کودک را در هنگام برخورد احتمالي کودک را تضمين مي کند. امکان شستشوي اين نوع از تاب وسرسره به راحتي مهيا مي باشد. تعداد پله هاي اين سرسره 3 عدد مي باشد. قابليت تحمل وزن تا 50 کيلوگرم را دارد بطوری که همزمان 2 کودک مي توانند از سر و کول اين تاب وسرسره بالا بروند.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید. هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید. درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

محصول پیشنهادی : تاب و سرسره خرسی

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند. آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد. آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

طول سرسره

پله

رنگ بندی

ابعاد180 × 170 × 124 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
مهناز جعفری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
مهناز جعفری
مهمان
مهناز جعفری
امتیاز به این محصول :
     

این تاب برای چه سنی مناسبه؟