تجهیزات مهد کودک و شهربازی

بازدید نمایندگان بازی سازان از موسسه خیریه وردآورد

با توجه به تغییرات تیم مدیریتی موسسه خیریه مراقبت از کودکان معلول ذهنی و جسمی وردآورد مهندس رجبعلی بنا – بنیانگذار گروه صنعتی بنا – و مهندس مهبد افراشته -از کارافرینان بزرگ حوزه تجهیزات پزشکی کشور-، مسئولیت این مرکز را به عهده گرفته اند. این مرکز با سابقه ای بیش از 50 سال در نگهداری و یاری به کودکان و نوجوانان تا 14 سال دارای شرایط خاص، اکنون با نگاهی تازه و دلسوزانه در شرایط اصلاح قرار گرفته است. مرکز توانبخشی ورداورد در کیلومتر 17 جاده مخصوص-خ.دارو پخش-روبروی شرکت دارو پخش قرار دارد و درسال 1357 توسط جمعی از خیرین منطقه و با معماری فرانسوی ساخته شد.

این مجتمع در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع برای کمک و همیاری به نیازمندان احداث شد. و شامل آمفی تئاتر، فضای باز، استخر، اتاق های نگهداری، درمانگاه و… است. البته بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات این مرکز از همان سال های اولیه باقی مانده و بشدت مستهلک شده اند، برخی از امکانات نیز دیگر قابل استفاده نیستند.

بازی سازان در ورداورد

زمین های بازی روباز و سرپوشیده این مرکز نیز به لحاظ امکانات دارای ضعف های بسیاری بودند که نمایندگان شرکت بازی سازان با حضور در این مرکز و در یک جلسه، قول همکاری صد در صدی و امکان سنجی برای هرکدام از فضاهای بازی سرپوشیده و روباز را به مدیران مرکز توان بخشی و بهزیستی ورد آورد داده و افزودند که تمام تلاش خود را برای بهسازی فضای بازی این مرکز خیریه انجام می دهند.در این جلسه که با حضور حسین رجبعلی بنا و دکتر متولیان برگزار شد مواردی نیز در خصوص بهداشت و تغذیه مددجویان از سوی دکتر متولیان جراح بزرگ کشورمان عنوان شد که در دستور کار این مرکز قرار گرفت. علاوه بر آن این مرکز نیاز های دیگری را نیز در خصوص فضای درمانی و نگهداری کودکان احساس می کند که امید است با همکاری خیرین محترم در سراسر کشور رفع شوند و حال خوبی را به کودکان مرکز خیریه توانبخشی وردآورد هدیه دهند. امیدواریم که با یاری شما عزیزان هیچ کودکی در هیچ کجای کشورمان از امکانات اولیه زندگی محروم نباشد.

حضور در خیریه ورداورد

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن