تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی شنی لند استان یزد

تجهیز خانه بازی شنی لند در استان یزد


مرکز فرهنگی آموزشی شنی لند در اوایل پاییز 98 به بهره برداری رسید. این مرکز با محوریت بازی با شن و یادگیری مسائل مختلف با استفاده از شن تاسیس شد. مدیریت مرکز بازی شنی لند، آقای مهندس نشان، که خود در رشته تحصیلی کارشناسی ارشد مشاوره شغلی فعالیت دارد، ایده ی شنی لند را یک حرکت جدید با نگاهی به پیشینه کهن شهر یزد و بافت تاریخی آن اعلام کرد. گفتنی است که شهر یزد به دلیل همین بافت تاریخی و موفقیت در حوزه گردشگری در سال های گذشته بصورت جهانی ثبت شده است.

مهندس نشان در جلسه ی فروش این پروژه ایده های جدیدی را برای تولید محصولاتی جدید با محوریت بازی با شن ارائه کردند که شرکت بازی سازان در بخش تولید با توجه به این ایده ها محصولات تازه ای را روانه بازار کرده و این مسئله خود باعث شده تا فضای این مرکز به نسبت دیگر مراکز بازی این شهر جلوه و ظاهری متفاوت داشته باشد. بیش از 50 درصد این خانه بازی را محصولاتی مانند استخر کشتی، میز شنی و دیگر محصولات مرتبط با این حوزه تشکیل داده و بخش بزرگی نیز به مشاغل و غرفه های خاص آشنایی با مشاغل متفاوت اختصاص داده است. گفتنی است که پرسنل مرکز بازی شنی لند در آذر ماه 98 نیز جهت آموزش پرسنل بار دیگر در بازی سازان حضور پیدا کرده و با مهندس نیما سرابی گفتگو کردند.

یزد، شهر بادگیرها، شهر کهن و تاریخی ایران، شهر خشتی، شهری است نسبتا مذهبی با مردمانی آرام و صبور. استان یزد در مرکز ایران میان عرض­‌های جغرافیایی ۲۹ درجه و ۴۸ دقیقه تا ۳۳ درجه و ۳۰ دقیقه­‌ی شمالی و طول جغرافیایی ۵۲ درجه و ۴۵ دقیقه تا ۵۶ درجه و ۳۰ دقیقه­‌ی شرقی قرار گرفته است.

این استان از شمال و غرب با استان اصفهان، از شمال شرقی با استان خراسان رضوی، از شرق با استان خراسان جنوبی، از جنوب غربی استان فارس و از جنوب شرقی با استان کرمان همسایه است و به خاطر دور بودن از مرزهای کشور همواره از بحران­‌ها و فشارهای فرهنگی و نژادی در امان بوده است.

استان یزد در حدود ۷۲۱۵۶ کیلومترمربع پهنه دارد که تقریبا ۴.۳۷% از پهنه­‌ی ایران را دربر می‌گیرد. این استان دارای ۱۰ شهرستان، ۱۴ شهر، ۱۴ بخش و ۳۸ روستا است.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن