تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه پارک بازی پارمیدا شهر جدید صدرا

در شیراز از پارک بازی پارمیدا دیدن کنید.


پارک بازی پارمیدا مجموعه ای از خانه بازی و شهربازی در شهر جدید صدرا در استان زیبای فارس پذیرای شما عزیزان خواهد بود. این مرکز به وسعت 650 مترمربع و با مدیریت جناب آقای عابدینی تاسیس شده است. علیرضا سعدزاده کارشناس این پروژه این اطلاعات را در اختیار روابط عمومی قرار داد. مهندس علی کولیوند و مهندس نیما سرابی نیز مشاوره هایی را در خصوص توسعه کسب و کار کودک و افزایش درامد از مرکز بازی در اختیار مهندس عابدینی قرار دادند.

صدرا یکی از شهرهای جدید ایران و چهارمین شهر بزرگ استان فارس است که در شمالغربی شیراز قرار دارد. شهر مادر صدرا، شیراز می‌باشد که فاصله از مرکز شهر مادر ۱۵ کیلومتر و به علت محدود شدن بین دو رشته کوه دارای یک نسیم دائمی از طرف شمال غرب (گویم) به طرف جنوب شرق (باجگاه) بوده و باعث می‌گردد آلودگی هوا به ‘حداقل’ برسد.

تفاوت آب هوای صدرا و شیراز را می‌توان در بارش برف ۱۶ دی ۱۳۹۲ بهتر شناخت به صورتی که در مرکز شهر ارتفاع برف به ۱۶ سانتی‌متر و در شهر صدرا به ۵۲ سانتی‌متر رسید و برای ۴۸ ساعت آب و برق این شهر را قطع کرد. مردم این شهر در آن روز برای ساعاتی هیچ گونه راه ارتباطی با شهر شیراز نداشتند. این شهر که در ابتدا از شهرک‌های تازه شیراز بوده در سال‌های اخیر به دلیل رشد و توسعه زیاد از نظر تقسیمات کشوری، شهری مجزا از شیراز شده‌است.

مطالعات و طراحی شهر جدید صدرا در ابتدای سال ۱۳۶۸ آغاز گردید. این مطالعات بر پایه موقعیت مکانی شهر شیراز و شهرهای اقماری آن و همچنین دورنمای توسعه این مناطق استوار گردید. با توجه به هویت پیش‌بینی شده برای شهر جدید صدرا با عملکردی فرهنگی – علمی و تحقیقاتی، طراحی نواحی مختلف آن بر این پایه استوار گردیده‌است.

پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سایت جدیددانشگاه صنعتی شیراز نیز در این شهر واقع شده‌است. از دیگر موارد قابل اشاره می‌توان به مجتمع خلیج فارس وایستگاه راه‌آهن شیراز اشاره کرد که در ابتدای بلوار خلیج فارس واقع شده‌است. عمده فعالیات‌های شهری به عهده شرکت عمران و شهرداری صدرا می‌باشد.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن