تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی پونی استان خراسان رضوی

افتتاح خانه بازی پونی در سبزوار


خانه بازی پونی با محوریت شهر مشاغل و استعدادیابی کودکان در شهر سبزوار استان خراسان افتتاح شد. این مرکز با مدیریت سرکار خانم صفاییان همراه با دوره های آموزشی و کارگاه های مهارت پروری خواهد بود. در جلسه مشاوره این مرکز مهندس نیما سرابی و علیرضا قیصری کارشناس این پروژه مشاوره لازم در خصوص نحوه شروع این کسب و کار و راهکار های بازگشت سرمایه را ارائه کرده و سوالات ایشان را پاسخگو بودند.

این مرکز در فضایی معادل 120 متر مربع در یکی از مناطق اصلی شهر سبزوار بازگشایی شده و میزبان کودکان منطقه خواهد بود.

یکی از شهرهای بزرگ استان خراسان رضوی است که در غرب خراسان، در شمال شرق ایران قرار دارد. تاریخ سبزوار با بیهق پیوند خورده‌است. پس از حمله مغول به سلطنت خوارزمشاه به دلیل دلاوری مدافعان فدایی موسوم به سربداران، برای مدتی به نام سربداران نیز شناخته می‌شد.بعد از حکومت شیعی آل بویه حکومت شیعه بعدی در ایران به دست سربداران ایجاد گردید که مدتها بر قسمت هایی از کشور حکومت نمودند و پایتخت این حکومت سبزوار بود.

از دیگر نام­های قدیمی این شهر می­توان ساسان آباد و ساسویه را نام برد. سبزوار با نیشابور از شرق، با اسفراین از شمال، با بردسکن از جنوب و با شاهرود از غرب همسایه است. شهر سبزوار به دلیل داشتن جاذبه­ های تاریخی و فرهنگی بسیار زیاد و دیدنی یکی از مهم­ترین شهرهای استان خراسان و هم­ چنین بخش شمال شرقی کشور از لحاظ گردشگری محسوب می­شود.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن