تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه شهربازی سرپوشیده و گیم سنتر ساوالند شهر پاوه

تجربه ی هیجان در گیم سنتر بزرگ ساوالند


روابط عمومی بازی سازان به نقل از مهندس علی کولیوند نوشت؛ پروژه بزرگ شهربازی سرپوشیده ساوالند در شهرستان پاوه استان کرمانشاه کلید خورد.

به گفته ی کارشناسان این پروژه (علیرضا نقیب مهر و علیرضا قیصری) این شهربازی که از مجهز ترین مراکز بازی این منطقه است از هوشمند ترین مراکز تفریحی استان محسوب شده و در ابعاد 230 متر با جدید ترین و بروز ترین گیم ها و بازی های واقعیت مجازی تجهیز خواهد شد.

سرکار خانم مهندس میدیا مرادی، مدیریت این مرکز بازی، علاوه بر عنوان کردن ایده های بسیاری برای توسعه بیشتر این شهربازی مدرن، افتتاحیه آن را در اوایل تیرماه 98 پیش بینی کرد.

در طی جلسه مشاوره این پروژه مهندس علی کولیوند و مهندس سرابی با ارائه نکاتی در خصوص درآمد زایی بیشتر و توسعه کسب و کار مدیران این مرکز را راهنمایی کردند. مهندس نیما سرابی آینده این مرکز را با توجه به قرار گیری در منطقه مرزی و تاثیر در صنعت گردشگری منطقه مثبت پیش بینی کرد.

شهر زیبا و تاریخی پاوه با قدمت تاریخی بیش از ۳ هزار سال، به فاصله ۱۱۲ کیلومتری از مرکز استان و ۴۵ کیلومتری تا نقطه صفر مرزی قرار دارد. سازه‌ها و منازل مسکونی در این شهر به گونه‌ای طراحی شده‌است که در بیش‌تر موارد پشت‌بام خانه‌ای که در ارتفاع کم‌تری از دامنه کوه ساخته شده‌است حیاط منزلی است که چند متر بالاتر ساخته شده‌است.

به همین دلیل پاوه را شهر هزار ماسوله می‌نامند. پاوه در گذشته ۹ محله داشته که ساکنان اصلی شهر در این قسمت‌ها ساکن بوده‌اند و عبارتند از: «میرائاوا»، «شه خه لیان»، «سه ردی»، «قدیم شار»، «ئاسنگران»، «پشته»، «قلاخوان»، «فیض ئاوا»، «سواره یا زواره».

مردم پاوه در گذشته باغدار و دامدار بوده‌اند. این دو حرفه امروزه از رونق خود افتاده‌اند و بخصوص قانون ارث تأثیر بسیاری در قطعه قطعه شدن باغ‌های شهر دارد. امروزه پاوه بیشتر یک شهر توریستی خدماتی می‌باشد.

با ما تماس بگیرید!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن