تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی افق کوروش سربندر

روابط عمومی شرکت بازی سازان گزارش می دهد؛ قرارداد پروژه یک خانه بازی در استان خوزستان، شهرستان سربندر، با حضور مدیریت شرکت بازی سازان و مدیریت خانه کودک فراز انجام شد. علی شیخان کارشناس این پروژه از افتتاح این خانه بازی تا پیش از عید نود و هشت خبر داد. همچنین وی اضافه کرد که این پروژه در بنایی با متراژ 180 متر مربع انجام اجرا خواهد شد.

مدیریت شرکت بازی سازان، مهندس علی کولیوند، در رابطه با این پروژه عنوان کرد؛ این پروژه یکی از موفق ترین پروژه های شهرستان خوزستان خواهد بود و با توجه به برخورداری از مشاوره های تیم بازی سازان ظرفیت بالایی برای توسعه دارد. همچنین مهندس کولیوند از احداث این پروژه پیش از عید ابراز خرسندی کرده و افزود: تعطیلات عید و ماه فروردین از پتانسیل های شناخت برند های جدید و فضا های بازی تازه تاسیس است.

نیما سرابی مدیرفروش شرکت بازی سازان نیز با جناب آقای دکتر قلم بر مدیریت این خانه بازی به گفتگو نشسته و نکاتی را برای رشد سریع تر این مرکز بیان کردند. در این جلسه شرکت بازی سازان میزبان مدیریت برند خانه کودک فراز ،دکتر حسین رضا سلطانی، نیز بود که ایشان نیز با بررسی این پروژه نکاتی را در خصوص برندینگ و توسعه برند توضیح دادند.

در پایان دکتر قلم بر، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران و مدیریت این مرکز بازی، بر موفقیت این مرکز در سال آینده ابراز امیدواری کرد و استان خوزستان را دارای پتانسیل های بالایی در حوزه کودک معرفی کرد. شهرستان سربندر بخش مسکونی و غیر بندرگاهی بندر امام خمینی بوده و در محدوده جغرافیایی شهرستان ماهشهر و در جنوب غربی و بخش جلگه ای استان خوزستان قرار دارد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن