تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی و خلاقیت امید فردا استان یزد

استان یزد یک خانه بازی جدید را میزبانی خواهد کرد.


سبقه تاریخی استان یزد هیچکس پوشیده نیست. این استان به لحاظ توریستی و گردشگری و با داشتن آثار باستانی بسیار سالانه میزان قابل توجهی از گردشگران را به سوی خود جذب می کند.

از همین رو مراکز بازی و تفریحی این استان نیز باید آمادگی پذیرش این حجم از مسافران و بومیان منطقه را داشته باشند. خانه بازی و خلاقیت امید فردا نیز در استان یزد وظیفه ای سنگین بر روی دوش خود خواهد داشت.

کارشناس این پروژه احسان نانکلی افزود : این خانه بازی در مهر ماه امسال افتتاح شده و از کودکان منطقه و مسافرین پذیرش می نماید. این مرکز با 130 متر فضا بصورت تخصصی بر آموزش در کنار بازی تاکید دارد و محصولاتی را برای این هدف خریداری کردند.

همچنین در طول جلسه مهندس نیما سرابی توضیحاتی را در خصوص آموزش پرسنل، نحوه درآمد زایی و گسترش کسب و کار کودک ارائه کردند و با مدیران این مرکز در رابطه با اهداف و آینده کاری خانه بازی و خلاقیت امید فردا به صحبت نشستند. در ادامه نیز با توجه به ایده ها و نکات مورد نظر مدیریت این مرکز مشاوره هایی تخصصی ارائه کردند.

پیشنهاد می شود : وسایل پارکی

يزد در كنار استان هاي فارس و اصفهان به عنوان مثلث طلايي گردشگري ايران، مقصد نخست گردشگران خارجي و اروپايي است و اين مهم، گردشگري را به عنوان يكي از محورهاي توسعه استان قرار داده است.
در 10 ماهه سال 1397، 100 هزار گردشگر خارجي به استان يزد سفر كردند؛ گذشته از سفر گردشگران خارجي، صدها هزار گردشگر داخلي از بناهاي تاريخي، فرهنگي و چشم اندازهاي طبيعي، عرصه هاي بياباني و كويري استان ديدن كردند.
شايد اكثر گردشگراني كه براي نخستين بار يزد را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب مي كنند، همه مناطق اين استان را از نظر شرايط آب و هوايي فقط گرم و خشك بدانند، حال اينكه در فاصله 30 كيليومتري از مركز اين استان در شهرستان هاي تفت و مهريز مناطق ييلاقي و خوش آب و هوا قراردارد و حتي چندين كيلومتر آن طرف تر در اين شهرستانها كوههايي پوشيده از برف مشاهده مي شود كه بايد با پوشش زمستاني در فصل بهار عازم اين مناطق شد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن