تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی هپی لند شهرستان قم

روابط عمومی شرکت بازی سازان؛ افتتاح خانه بازی خانه هپی لند در شهرستان قم


مهندس علی کولیوند از افتتاح خانه بازی هپی لند در شهرستان قم در ابعاد 75 متر مربع خبر داد. این خانه بازی پیش از نوروز 98 افتتاح خواهد شد و میزبان کودکان این شهرستان خواهد بود. این شهرستان پایتخت مذهبی و قطب فرهنگی کشور ایران شناخته می شود. شهرستان قم در ۱۲۵ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد.

این شهر در شاهراه مواصلاتی و حمل و نقل ایران واقع شده و از یک سو رابط بین استان‌های صنعتی ایران با تهران و از سویی دیگر رابط استان‌ها و شهرهای جنوبی ایران با استان‌ها و شهرهای شمالی است. این اهمیت منحصر به حاضر نیست و در گذشته نیز قم به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم دارای اهمیت ارتباطی بوده‌است.

به گفته ی عرفان شعبانی کارشناس این پروژه، این خانه بازی در ایام نوروز برنامه ویژه ای برای کودکان و خانواده هایشان خواهد داشت، از همین رو سرعت در روند ارسال محصولات از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. مهندس نیما سرابی، مدیریت فروش بازی سازان، نیز ضمن تشویق کارافرینان برای شروع کسب و کار در حوزه کودک، از سود دهی بالای این مراکز در صورت رعایت اصول و بهره گیری از آموزش های مشاوران این مجموعه خبر داد.

مدیریت خانه بازی هپی لند شهرستان قم افتتاحیه این مرکز را در هفته آخر عنوان کرد و این فضا را دارای پتانسیل های بالایی برای رشد در این شهرستان دانست. همچنین جناب آقای مشکات نسبت به آینده ای روشن برای این فضا و گسترش این مرکز در صورت موفقیت در این کار ابراز امیدواری کرد.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. من این مرکز رفتم تازگی و خیلی خوب بود. اگر بخوایم چنین مرکزی تجهیز کنیم چقدر بودجه نیاز داریم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن