تجهیزات مهد کودک و شهربازی

پروژه خانه بازی شکلاتی استان تهران

خانه بازی شکلاتی در تهران افتتاح شد.


روابط عمومی شرکت بازی سازان به نقل از احسان نانکلی کارشناس فروش این شرکت در رابطه با خانه بازی شکلاتی اطلاعاتی را منتشر می کند. این مرکز با مدیریت سرکار خانم نوری در بخش های مرکزی استان تهران بازگشایی خواهد شد. خانه بازی شکلاتی در ابعادی معادل 90 متر مربع میزبان کودکان منطقه خواهد بود. در این مرکز مجموعه ای از محصولات پلی اتیلنی و برقی مانند هندیکس و ایرهاکی استفاده شده تا رنج های سنی و سلیقه های متفاوتی را درگیر خود کند.

پیشنهاد می شود : میز و صندلی کودک

محله‌ی امیرآباد یکی از محلات شناخته‌شده و مطرح در شمال غربی شهر تهران به حساب می‌آید. نزدیکی آن به مرکز شهر، چند دانشگاه مهم تهران و همچنین وجود اداره‌ها، این محله را تبدیل به یکی از محلات محبوب برای کارمندان و دانشجویان کرده است. امیرآباد میزبان یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین بوستان‌های تهران، بوستان لاله است. ضمن اینکه موزه هنرهای معاصر و موزه فرش هم در این محله قرار گرفته‌اند و به شناخته‌تر شدن امیر آباد کمک کرده‌اند.

میرزا تقی خان امیر کبیر علاوه بر سایر اقدامات عمرانی در کشور، امیرآباد را نیز در فاصله ۵ کیلومتری شمال غربی شهر تهران بنا نهاد.
اعتماد السلطنه در این باره نوشته است: امیر در این قریه علاوه بر احیای اراضی و ایجاد قنات‌های متعدد، باغ و امارتی معتبر نیز احداث کرد و به واسطه آب و هوای مطبوع تر آن نسبت به تهران اغلب برای استراحت به آنجا می‌رفت.

ظاهراً قورخانه همان ” قزل قلعه ” بوده که وسایل لشکری در آن نگهداری می‌شده است. بعدها قزل قلعه در اختیار ساواک قرار گرفت و به زندان سیاسی تبدیل شد. این زندان پس از انقلاب اسلامی تخریب و در قسمتی از فضای آن میدان میوه و تره بار و بعدها فروشگاه شهروند قزل قلعه ایجاد گردید.

از دیگر بناهای مهم محله امیرآباد که در سال ۱۳۲۸ ساخته شد، خوابگاه دانشگاه تهران (کوی دانشگاه) است.

با ما تماس بگيريد!

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
برچسب ها

mtavakolianr

گرافیست، نویسنده و محتوا ساز؛ با علاقه زیاد به نوشتن در حوزه ی کودک و سرگرمی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن