02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی بازینو استان اصفهان

خانه بازی بازینو بزودی در گلپایگان


 

روابط عمومی شرکت بازی سازان- خانه بازی بازینو اواخر مرداد ماه امسال در شهر گلپایگان استان اصفهان بازگشایی خواهد شد. این مرکز به گفته کارشناس این پروژه – رضا حسینی – در اواخر مرداد ماه امسال افتتاح خواهد شد. در جریان جلسه مشاوره این خانه بازی مهندس علی کولیوند و مهندس نیما سرابی به بررسی و آموزش نکاتی در جهت افزایش بهره وری و سود آوری خانه بازی و ارائه خدمات هرچه بهتر پرداخته و خانه بازی بازینو را با توجه به زیربنای 350 متری و خدمات پیش فرض، دارای پتانسیل های بالایی دانستند.

جناب آقای پهلوانی مدیریت این مرکز، افتتاحیه این فضا را بطور تقریبی 30 مرداد ماه  عنوان کردند همچنین ایشان مجموعه ای از محصولات پلی اتیلنی و پلاستیکی به همراه سازه های فومی و  بادی را به همراه محصولات مختص ایمنی فضا خریداری کردند.

گلپایگان شهری در استان اصفهان در ایران است، که در فاصله 360 کیلومتری تهران و 200 کیلومتری از شمال غربی اصفهان قرار دارد. سلسله کوه‌های مرکزی و رود قبله، که از کوه‌های اطراف گلپایگان سرچشمه می‌گیرد، از این شهر می‌گذرد و مابین شهرهای خوانسار، خمین و میمه جای گرفته‌است.

گلپایگان شهری است با فرهنگ کهن، پرداخته همای دختر بهمن (سمره، چهره آزاد)، از سلسله کیانیان که در اصل نامش، وردپاتکان (سرزمین گلُ سرخ) بوده‌است. این شهر که به شهر چهار اقلیم معروف است، از شمال و غرب به کوه‌های پوشیده از برف، از شرق به بیابان، از جنوب به دشت‌ها و باغ‌ها و از شمال شرقی به دشت‌های با پوشش گیاهی گسترده منتهی شده‌است. طبیعت این شهر یکی از بکرترین و بدیع‌ترین مناظر طبیعی استان اصفهان است. در طول تاریخ یکی از مهمترین وتاثیر گذارترین شهرهای ایران بوده‌است و تا قرن چهارده شمسی بسیاری از شهرهای ایران از جمله خوانسار، خمین و محلات جزو شهرستان گلپایگان بزرگ بوده‌اند.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *