مقالات زمین های بازی

۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند!

۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند!

۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند!

آشنایی با هیجان انگیز ترین بازی های کودکان در فضای باز

۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند! گاهی اوقات خوب است که ساعت خواب فرزندانتان تغییر کند. در حقیقت، به آنها اجازه دهید دیرتر بخوابند تا خاطرات خوبی برایشان رقم بخورد. در بیدار ماندن و گذراندن وقت خواب، فارغ از اینکه شما چند ساله هستید، هیجان خاصی وجود دارد. این کار مورد علاقه من است که با سه فرزندم انجام می دهم، به ویژه در شب های گرم تابستانی که آتشی را برپا کرده و کارهای بیشتری انجام می دهیم. گاهی اوقات، ما حتی به کرم های شب تاب چشمک می زنیم- حتی گاهی عوامل جادویی هم نمی تواند به توصیف این شب ها کمک کند. در این تابستان، از هر بهانه ای برای بیرون از خانه ماندن و بازی در زیر آسمان پرستاره، استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با بازی های مفرح کودکان در فضای آزاد آشنا شویم.

تماشای فیلم در هوای آزاد

پارک محله ما، در ایام تابستان فیلم هایی را در فضای باز پارک پخش می کند، و ما به تماشای برخی از آنها می رویم. علاوه بر این، من گاهی اوقات یک ویوئو پروژکتور و پرده نمایشی را کرایه و در حیاط خانه نصب می کنم تا فستیوال فیلم خانگی خودمان را داشته باشیم،تماشای فیلم به طور دسته جمعی و در هوای خنک آزاد معمولاٌ انرژی مثبتی را در افراد پدید می آورد توصیه من به شما این است که حداقل یک روز در هفته را به این کار اختصاص دهید.

بازی در تاریکی

بازی های قدیمی در تاریکی شب، جلوه جدیدی پیدا می کند. منگوله های نورانی یا قایم باشک که در آن فرد جستجوکننده چراغ قوه ای در دست دارد، بسیار هیجان انگیز و مفرح است. بچه های کوچکتر را با بزرگترها در یک گروه قرار دهید تا از بی قانونی جلوگیری شود، البته کودکان بازی کردن در تاریکی به همراه بزرگترانشان را دوست دارند سعی کنید گاهی اوقات زمانی را برای این کار اختصاص دهید و هیجان را در کودکتان ایجاد کنید.

پیاده روی شبانه بروید

عوامل خطری که به هنگام اکتشافات شبانه بروز می کند، به اغلب مقاصد بازی در حیاط پشتی، همسایگی خانه و درختزارها، نشاط و شادمانی می بخشد. آیا به راستی می خواهید بر روی کودکانتان تاثیر بگذارید؟ برای هرکس نورافکن های ارزان قیمت بخرید، پیاده روی در شب بخاطر آرامش و خلوتی که در شب حاکم است حتی برای بزرگتر ها نیز جذاب است.

میله های درخشان بردارید

چند میله درخشان و نورانی برداشته و هر نوع سرگرمی جدیدی با آن انجام دهید. بازوبندهای نورانی برای بازی مفرح شیر یا خط مناسب هستند و برای دیوانه بازی های حیاط پشتی ضروری هستند، درست است شاید این کار کمی هزینه برایتان داشته باشد اما قطعاٌ یکی از انتخاب های درست یک بازی مفرح برای کودکان است.

خیره شدن به ستاره ها

پتویی را بر روی چمن ها پهن کنید و ستاره ها را دنبال کنید. درباره علم ستاره شناسی راهنمایی می خواهید؟ اپلیکیشن آسمان شب به شما نشان خواهد داد مسیر چرخش ماهواره ها در حالی که از بالای سرتان می گذرد، چگونه خواهد بود. برای روز ۱۲ آگوست برنامه ریزی کنید تا رقص شهاب سنگ برساووشی ها را بالای سرتان ببینید.

با عواقب بعدی آن کنار بیایید

به همان اندازه که این شب ها زیبا هستند، معمولا باید فردای آن روز، هزینه ای بپردازید. حتما یک صبح متعادل تر را برنامه ریزی کنید- همچون استراحت کردن و لم دادن بر روی مبل و تماشای کارتون. امیدواریم خواندن مقاله ” ۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند! ” برای شما مفید بوده باشد.

شرکت بازی سازان با ارائه بهترین محصولات در زمینه وسایل خانه بازی کودک، بهترین تجهیزات شهربازی، با کیفیت ترین تجهیزات پارکی و ویلایی و… در خدمت شما همراهان گرامی می باشد. شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.               

 

[contact-form-7 id=”43407″ title=”بدون عنوان”]

1 دیدگاه در “۵ بازی مفرح که کودکان می توانند در فضای باز انجام دهند!

  1. سیما درخشنده گفت:

    من و دخترم هرشب با تلسکوپی که براش خریدم اسمون رو میبینیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.