اخبار بازی سازان, اخبار دنیای سرگرمی

در روزهای سخت کرونایی کنار شما هستیم

کانال های ارتباطی بازی سازان

در روزهای سخت کرونایی کنار شما هستیم

حرف خودمونی : خیلی از ماها دغدغه این رو داریم که توی اوضاع به وجود آمده (کرونا ویروس) چطور بدون تحت الشاع قرار دادن قرنطینه خانگی با دیگر افراد ارتباط برقرار کنیم ، جالبه بدونید که این دغدغه مورد توجه بازی سازانی ها هم هست به خاطر همین امروز قصد داریم کانال های ارتباطی از راه دور بازی سازان رو به شما معرفی کنیم که این امر به راحتی ارتباط ما رو از طریق فضای مجازی با شما ممکن کرده.

کسب مشاوره دقیق در رابطه با محصولات مورد نیاز، تجهیز فضای بازی در منزل و یا مراکز بازی دغدغه خیلی از افرادی هست که مخاطب سایت و یا شبکه های اجتماعی بازی سازان هستن؛ با این وجود قرار ها و مشاوره های حضوری در ایام حضور کرونا (کوید-19) خطرناکه! از همین جهت وظیفه ماست تا راه های ارتباطی جایگزینی برای حفظ سلامتی شما عزیزان و ایجاد ارتباطی پایدار و رضایت بخش با کارشناسان بازی سازان پیدا کنیم.

چت آنلاین وبسایت

با استفاده از سیستم چت آنلاین بازی سازان در سمت چپ صفحات وبسایت بازی سازان تنها با یک کلیک می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید، همکاران بازی سازان ما بصورت آنی پاسخگوی شما هستند. شما می تونید با استفاده از این سیستم سوالات خودتون رو از کارشناسان ما بپرسید و راه های تماس کارشناس خودتون رو برای ارتباط های بعدی دریافت کنید. این سیستم تمامی روز فعال هست و در ساعات پایانی روز می تونید با قراردادن پیغام، شماره تماستون رو برای ارتباط کارشناسان در روز بعد ثبت کنید.

بازی سازان در شبکه های اجتماعی

خیلی از ما زمان زیادی رو برای بررسی اخبار و رویداد ها در شبکه های اجتماعی سپری می کنیم. حضور کسب و کار ها در فضای مجازی به کاربران کمک می کنه تا راحت تر به نتیجه برسن و از طرفی به اون کسب و کار اجازه میده تا تعامل بیشتر و پایدار تری رو با مخاطبین خودش داشته باشه. بازی سازان هم تلاش کرده تا در فضای مجازی در اپلیکیشن هایی که بیشتر مورد استفاده شما عزیزان هستند حضور موثری داشته باشه تا بتونه رضایت شما عزیزان رو جلب کنه.

ادمین تلگرام به آدرس https://t.me/bazisazan_admin و صفحه اینستاگرام ما با آدرس کامل https://instagram.com/bazisazan.mag از راه های ارتباطی اصلی بازی سازان با به حساب میان و در کنار این دو مورد شما می تونید در واتساپ با شماره تماس 09128202329 که شماره تلفن همراه مستقر در دفتر شرکت بازی سازان هست ارتباط بگیرید و پاسخ سوالات خودتون رو دریافت کنید.

در روزهای سخت کرونایی کنار شما هستیم

در روزهای سخت کرونایی کنار شما هستیم

مشاوره آنلاین تصویری – تماس تصویری

بسیاری از دوستان که برای پروژه های تجهیز فضای بازی کودک، چه در منزل و باغ ویلا و چه در مراکز بازی کودک متقاضی هستند، علاقه به ارتباط تصویری و یا قرار حضوری دارند تا هم از مزایای این نوع از مشاوره بهره مند شوند و هم اعتماد بیشتری را نسبت به برند مورد نظر برای یک خرید مطمئن کسب کنند. برای این کار برای شما چند پیشنهاد داریم، گزینه اول حضور در دفتر مجموعه با رعایت پروتکل های بهداشتی ست؛ مطمئن باشید که تمامی کارشناسان و مدیران بازی سازان نیز این موارد را رعایت می کنند تا نگرانی از بابت انتقال بیماری کرونا نباشد.

مورد دوم مشاوره تصویری در واتساپ و یا تلگرام با استفاده از قابلیت تماس تصویری این دو اپلیکیشن است. بازی سازان از راه های ارتباطی پیشنهادی شما هم استقبال می کنه و تلاش میکنه تا در نهایت رضایت شما رو جلب کرده تا خریدی مطمئن داشته باشید و ما رو به عنوان اولین گزینه برای خرید های بعدیتون انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.