02144288050
مشاوره تلفنی

رواج استخر پلاستیکی کوچک در پی شیوع ویروس کرونا!

به نوشته خبرگزاری آسوشیتدپرس، در اسپانیا هم تقریباً به‌مانند همه جا، همه‌گیری ویروس کرونا به معنای سپری کردن زمانی بیشتر در خانه است. برای بسیاری از آن‌ها که شغلشان را از دست داده‌اند و یا کسب و کارشان رونق ندارد، این وضع به معنای درآمد کمتر و نداشتن راه حلی برای تأمین هزینه تعطیلات به منظور فرار از گرمای شدید تابستان اسپانیاست.

جست‌وجو برای راه‌حل خنک شدن، استخرهای پرتابل و قابل حمل را به جدیدترین مُد تبدیل کرده است و آن‌ها حیاط‌خلوت‌ها، تراس‌ها، پاسیوهای اشتراکی و حتی خیابان‌های شهر سویل (سویا) را در جنوب اسپانیا اشغال کرده‌اند.

فروش تمامی استخر پلاستیکی کوچک از جمله ارزانترین استخرهای بادی، امسال از ماه مه (اواسط اردیبهشت) و زمانی که اسپانیا در بحبوحه قرنطینه قرار داشت، آغاز شد؛ زمانی که عده اندکی گمان می‌کردند باید تابستان را در خانه سپری کنند. تا ماه ژوئن (اواسط خرداد)، بیشتر مدل‌ها در فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌ها به فروش رفته بود.

اسپانیا با بیش از 377 هزار بیمار کرونایی و حدود 29 هزار قربانی ثبت‌شده می‌کوشد یکی از شدیدترین موارد ابتلا به بیماری کووید-19 را در اروپا مهار کند. در 2 ماهی که از پایان اجرای قوانین سخت‌گیرانه و قرنطینه می‌گذرد، اسپانیا حدود 132 هزار مورد ابتلای جدید را ثبت کرده‌است.

محصول مرتبط: استخر های بادی

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
اتاق بازی کودک در خانه
طراحی اتاق بازی کودک در خانه | نکات مهم در طراحی بهترین اتاق بازی
بیشتر بخوانید
مدیر آی تی مشاور وزیر ارتباطات
انتصاب مدیر آی تی بازی سازان به سمت مشاور وزارت ارتباطات
بیشتر بخوانید
روش مونته سوری
آشنایی با روش مونته سوری ، متفاوت ترین روش آموزشی!
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *