ایرهاکی سونیک

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ایرهاکی و تاریخچه آن:

در سال ۱۹۶۹ در کشور آمریکا تحقیقات برای ساخت بازی رو میزی با سطحی بدون اصطکاک کلید خورد، چند سال بعد یعنی در سال ۱۹۷۲ این محصول با نام تجاری ایرهاکی در اختیار عموم مردم قرار گرفت و امروزه در ابعاد و اشکال متنوعی طراحی و تولید می شود. همانطور که گفته شد این محصول از قوانین فیزیک و اصطکاک پیروی می کند و یک موتور دمنده در زیر رویه ی میز سبب می شود تا یک لایه هوا بر روی میز ایجاد شود؛ این لایه هوا باعث می شود تا سطح میز با کمترین اصطکاک برای بازی آماده شود.

محصول پیشنهادی : مشاهده تمام ایرهاکی ها

نحوه بازی ایرهاکی:

برای انجام بازی نیاز به دو دسته و یک دیسک دارید، در دو سمت میز دو شکاف تعبیه شده که فرد باید با کمک دسته خود از افتادن دیسک به درون شکاف سمت خود جلوگیری کند. دیسک مخصوص بر روی جریان هوا سوار شده و با بیشترین سرعت در میز به حرکت در می آید.

ایرهاکی شامل یک جدول بزرگ صاف برای ثبت رکورد های قهرمانی می باشد،جدول ایرهاکی شامل یک مسیریاب برای جلوگیری از خروج رکورد ها و ماندن اسلات در ریل می باشد.

میز ایرهاکی سونیک مخصوص کودکان کوچکتر از سری بازی های ورزشی – رو میزی بازی سازان است و در ابعاد ۱۳۰×۹۰×۶۵ سانتی متر تولید می شود، این محصول از جنس MDF با کیفیت ساخته شده و رویه حفره دار آن صیغل خورده و سفید است، همچنین با استفاده از این محصول تعداد گل ها را فراموش نخواهید کرد چرا که دارای گل شمار و تایمر با قابلیت تنظیم دارد.
فعال سازی این محصول با توجه نیاز مشتری می تواند دستی، ریموت دار و یا ژتون طراحی شود. این محصول نیاز به سرهم بندی دارد چرا که پایه ها و صفحه نمایشگر باید بصورت جداگانه متصل شوند. در درون هر بسته نیز دو دسته و دو دیسک مخصوص قرار داده شده است.

ایر هاکی سونیک

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ارتفاع

جنس رویه


فعال سازیوسایل همراه


نیاز به سرهم بندی

دارد

نورپردازی

رنگ بندی

ابعاد130 × 90 × 65 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
احسان Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
احسان
مهمان
احسان
امتیاز به این محصول :
     

آیا این محصول رو شما راه اندازی می کنید؟