پونی تعادلی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

محصولات تعادلی جزو پرفروش ترین دسته های محصولات مراکز بازی هستند چرا که با داشتن وزن کم و همچنین فضای کمی که اشغال می کنند، کودکان زیادی را به سمت خود جذب می کنند.

حس کنجکاوی کودکان در سنین پایین باعث می شود تا تمایل زیادی به آشنایی و لمس حیوانات مختلف داشته باشند به همین دلیل اکثر محصولات تعادلی یا راکر ها با ظاهری شبیه به حیوانات جذاب طراحی و تولید می شوند.
از مزایای دیگر این محصولات می توان به رنگ بندی متنوع آن ها اشاره کرد که سبب می شود تا این محصولات برای هر فضایی مناسب بنظر برسند.

محصول پیشنهادی : میز الاکلنگی خرچنگ

همه ی کودکان اسب سواری را دوست دارند، در رویاهای خود بر روی زین اسب نشسته و بسوی دشت های پهناور می تازند؛ پس شاید بهتر باشد که ابزار رسیدن به این رویا برای آن ها فراهم شود!
پونی تعادلی بازی سازان در ابعاد ۷۸cm × ۲۸cm × ۵۵cm ساخته شده است و ظرفیت استفاده یک کودک به تنهایی را دارد، دسته های تعبیه شده در گردن این اسب سبب می شود تا کودک با حرکت دادن بدن خود حرکتی گهواره ای و آرام را تجربه کند. جنس بکار رفته برای تولید این محصول نیز دلیل مقاومت خوب آن در برابر مواد شوینده و تغییرات دمایی ست.

با توجه به ابعاد ذکر شده، سن ۲ تا ۶ سال برای استفاده از این محصول مناسب بنظر می رسد؛ کودکان زیر دوسال نیز حتما با کمک و هدایت یک مربی از این محصول استفاده کنند. بدنه ی این محصول یک تکه و بدون زوائد اضافی است که احتمال وقوع هر آسیبی را از بین می برد.
فارغ از این مباحث، مربیان و والدین می توانند در ایجاد بازی و سرگرمی با این محصول، از آن به عنوان یک محصول کمک آموزشی برای شناخت حیوانات استفاده کنند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ظرفیت

وسایل همراه

رنگ بندی


ابعاد78 × 28 × 55 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
مرتضی هاشمی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
مرتضی هاشمی
مهمان
مرتضی هاشمی
امتیاز به این محصول :
     

خیلی هم خوب