مری گراند کودک

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

مری گراند کودک از آن دسته محصولات شهربازی است که همه عاشق اش هستند! اسب های چموشی که دور تا دور یک محور حرکت می کنند و بالا و پایین می روند. این محصول با بدنه فایبرگلاسی و ظاهر نوستالژیک خود که یاد آور فیلم های سینمایی قدیمی است در ابعاد و ظرفیت های مختلفی قابل تولید است.

اما باید توجه داشت که قدرت محرکه ی محصول در ظرفیت بالای ۸ نفر باید با بیش از یک الکتروموتور تامین شود تا توانایی گردش و حرکت اسب ها را داشته باشد. کودکان بالای ۶ سال می توانند از مری گراند استفاده کنند اما نکته مهمی که در استفاده از این وسیله بازی حایز اهمیت است، توانایی حفظ موقعیت توسط کودکان است؛ پس پیشنهاد می شود تا در صورتی که اطمینان کافی به کودکان دارید – تا خود را به بدنه مری گراند نگه دارند –  این سازه را به آن ها پیشنهاد دهید.

همانطور که گفته شد بدنه این محصول از جنس فایبرگلاس است که اسکلت فلزی مستحکم آن را پوشانده است. این بدنه نیز برای حفظ مقاومت و زیبایی بیشتر با رنگ های کوره ای و الکترواستاتیک پوشانده شده است. از نکات قابل توجهی که بسیاری در رابطه با خرید مری گراند نادیده می گیرند، ابعاد انتخابی برای فضای سرپوشیده است؛ این سازه در فضای روباز بدون هیچ مشکلی و به راحتی قابل نصب است اما باید توجه داشت که در فضای بسته حتما در ابتدا به طول، عرض و ارتفاع ورودی توجه شود تا منتقل شدن محصول به داخل مرکز بازی به راحتی قابل انجام باشد.

محصول پیشنهادی : مشاهده تاب زنجیری کودک

این روز ها مری گراند ها را در ابعاد و ظرفیت های مختلف علاوه بر شهربازی ها در خانه های بازی و حتی مراکز خرید نیز می بینیم (همانند تکان دهنده ها). وجود این وسیله بازی در مراکز خرید ایستایی خانواده ها را بیشتر کرده و همچنین لحظاتی فراغت از کودکان به خانواده ها داده تا بیشتر به فضا و خرید خود توجه داشته باشند.

نورپردازی این سازه توسط لامپ های موسوم به لامپ شهربازی انجام می شود که جذابیت آن را چندین برابر می کند. همچنین با توجه به سختی صندوق های قدیمی و سکه و …. فعالسازی این محصول به وسیله ریموت انجام می شود که کار را برای اپراتور ساده تر می کند. تجهیزات تولیدی بازی سازان در این حوزه تماما پرتابل بوده و نیاز به فونداسیون جهت نصب ندارند علاوه بر آن تمامی مری گراند های تولیدی دارای پلاک استاندارد هستند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ابعاد
ویژگیهای خاص


متغیرها
رده سنی

رنگ بندی

جنس بدنه

نورپردازیفعال سازی

موتور

اینورتر دار
الکتروموتور تک فاز

حرکت

وضعی و چرخشی

ابعادنامعلوم

ارسال دیدگاه

avatar