سرسره ی بادی موج

(دیدگاه 1 کاربر)

کودکان عاشق سرسره بازی هستند و می توانند ساعت های زیادی را صرف بازی با سرسره ها کنند، صاحبان مراکز بازی نیز با درک این مطلب در فضای بازی خود از این دست محصولات استفاده می کنند؛ حال اگر اندکی هیجان را نیز چاشنی این بازی لذت بخش کنیم، قطعا استقبال کودکان برای بازی با آن نیز بیشتر می شود.
سازه های بزرگ بادی برای همین منظور ساخته و طراحی می شوند؛ این سازه ها با داشتن ابعاد بزرگ علاوه بر پر کردن فضای مراکز بازی، کودکان زیادی را نیز به جهت چشیدن طعم لذت بخش هیجان به سمت خود جذب می کنند. هنگامی که بحث از سازه های بادی بزرگ به میان می آید، سرسره های غول پیکر بادی حرف اول را می زنند. شرکت بازی سازان با توجه به مراکز و فضاهای گوناگون سازه هایی با ابعاد مختلف را طراحی و اجرا می کند و همچنین در صورت نیاز به سازه ای با ابعاد خاص طراحی و ساخت آن به صورت جداگانه انجام می پذیرد.

یکی از انواع این سرسره های بزرگ، سرسره ی خاطره انگیز موج است که به دلیل داشتن دیواره های موج مانند به این نام شهرت پیدا کرده است، این سازه می تواند در ابعاد مختلفی ساخته شود اما بطور معمول در اندازه های 5×8 با ارتفاع 7 متر و 6×10  با ارتفاع 8 متر طراحی می شود. ابعاد بزرگ این محصول مربیان و والدین را نیز به بازی با آن و تجربه ی هیجان سرخوردن از این ارتفاع وسوسه می کند.

این سازه بادی بزرگ ظرفیت استفاده 8کودک تا سن 10 سال را داشته که البته میانگین وزنی این کودکان باید در حدود35 کیلوگرم باشد.( این ارقام با توجه به تعداد و وزن افراد متغیر است). علاوه بر این توصیه می شود کودکانی که از این سازه استفاده می کنند سن زیر 5 سال نداشته باشند.

از دیگر نکات مهم در استفاده از این محصول رعایت نکات ایمنی آن است، چرا که باعث می شود محصول شما از طول عمر بالاتر و مفید تری برخوردار باشد؛ برای مثال استفاده از اجسام برنده و تیز، شرایط دمایی سخت و استفاده از محصول با کفش می تواند برای اشخاص و همچنین سازه ی بادی خطر آفرین باشد.

در آخر باید گفت که در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره بسیار بزرگ باید اندکی از ابعاد کلی محصول بزرگتر بوده تا ایمنی محصول و استفاده کنندگان تامین شود.

این محصول از طریق پمپ باد همراه با آن از هوا پر شده و قابل استفاده است.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

شناسه محصول: BS-3843 دسته: ,

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید. هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید.

درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

محصول پیشنهادی : جامپینگ بادی با مانع

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد. آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند.

کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

در خرید محصولات بادی، ابعاد از اهمیت فراوانی برخوردارند؛ چرا که در ابتدا باید محدودیت های فضاهای بازی به لحاظ ارتفاع و یا مساحت بطور کامل در نظر گرفته  و سپس اقدام به خرید محصول کرد. فضای مناسب برای این سرسره بسیار بزرگ باید اندکی از ابعاد کلی محصول بزرگتر بوده تا ایمنی محصول و استفاده کنندگان تامین شود.
این محصول از طریق پمپ باد همراه با آن از هوا پر شده و قابل استفاده است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

ابعاد بدنه


ظرفیت

تحمل وزن

رمپ

سرسره

وسایل همراه

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
رضا21 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
رضا21
مهمان
رضا21
امتیاز به این محصول :
     

.