سرسره مدادی بزرگ

(دیدگاه 1 کاربر)

چه چیزی باعث می شود ما از سازه های بادی برای فضای بازی خود استفاده کنیم؟

سازه های بادی با داشتن وزن کم، قیمت های مناسب تر و فضای بیشتر قابل اشغال، به عنوان یک گزینه مطلوب برای اکثر مراکز بازی بکار می روند؛ این محصولات در شرکت بازی سازان با الیاف با کیفیت کره ای در ابعاد و رنگ بندی های متفاوت تولید شده که این امر باعث می شود تا ما بتوانیم این سازه ها را با توجه به نیاز مشتری طراحی کرده و یا تغییر دهیم.

سرسره مدادی بزرگ، همانطور که از نامش پیداست از سازه های بزرگ بادی مجموعه بازی سازان است، کوچکترین سایز این سرسره 5×3 متر با ارتفاع 5متر تا بالای گل دسته ها می باشد؛ همچنین در ابعاد دیگری نیز تولید می شود.
ظرفیت این محصول 6کودک تا سن ده سال بصورت همزمان بوده که البته وزن آن ها بطور متوسط 35 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. از نکات دیگر این محصول داشتن تصاویر شخصیت های انیمیشنی بر روی دیواره ها و بدنه این سرسره است که کودکان را به استفاده از آن ترغیب و تشویق می کند.

هر ابزار و محصولی محدودیت ها و نباید هایی را در نحوه استفاده همراه دارد که این سرسره نیز از این محدودیت ها مبرا نیست؛ در هنگام استفاده از این محصول باید به نکات ایمنی و محدودیت های سنی درج شده توجه شود، برای مثال استفاده از اجسام برنده و تیز، استفاده از محصول با کفش و یا قرار دادن آن در شرایط سخت دمایی سبب می شود تا از عمر مفید آن کاسته شده و یا حتی محصول از بین برود.

نکته دیگری که حائز اهمیت است تناسب ابعاد محصول و فضای شماست که باید پیش از خرید بطور کامل بررسی شود و یا در صورت لزوم از طریق ارتباط با کارشناسان ابعاد پیشنهادی شما در ساخت محصول در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است که علاوه بر ابعاد سطح ارتفاع سقف – درصورت استفاده در فضای بسته –  باید از ارتفاع حداکثر محصول اندکی فراتر باشد تا امنیت کودک و محصول در کنار هم تامین شود.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

شناسه محصول: BS-3982 دسته: ,

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید.

هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید. درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

محصول پیشنهادی : استخر توپ بادی خرگوش

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد.

آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

ظرفیت

سرسره

رمپ

ابعاد بدنه


ارتفاع

رنگ بندی

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
مهدی قمری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
مهدی بابارشانی
مهمان
امتیاز به این محصول :
     

عالیه