یوروبانجی

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

یوروبانجی از محصولات شهربازی روباز است. شهربازی های روباز عمدتا دارای محصولاتی سنگین و دارای فونداسیون هستند، برای مثال چرخ و فلک های عظیم شهربازی و یا کشتی صبا آیتم هایی هستند که امروزه به نمادی از شهربازی روباز تبدیل شده اند.  با این وجود برخی از محصولات این مراکز تفریحی جزو محصولات سبک محسوب شده و می تواند در عین قرار گیری در شهربازی های روباز در شهربازی های سرپوشیده با ارتفاع سقف های بلند (مانند سوله ها) نیز نصب شوند. یورو بانجی از این دست محصولات است.

آیتم هایی مانند یوروبانجی و محصولاتی نظیر قلعه های بادی و ترامپولین تخته ای در شهربازی های روباز می تواند از لحاظ سرمایه گذاری بصرفه تر و دارای سود آوری بیشتری نسبت به سازه های سنگین و فونداسیون دار شهربازی باشد.

یوروبانجی جزو دسته محصولات پرشی یا جامپینگ به حساب می آیند و سطح هیجان بالایی را به کاربر القا می کنند. این سازه سبب می شود تا کاربر حس معلق ماندن در هوا را تجربه کند. قطعا بازی پرندگان خشمگین (angry birds) را بازی کرده اید!؟ یورو بانجی دقیقا عملکردی مشابه تیر و کمان بازی پرندگان خشمگین دارد. به این معنا که پس از ایمن شدن و اتصال کاربر به کمربند های مخصوص در بالای هر ترامپولین شخص به سمت بالا رفته تا از زمین فاصله بگیرد، پس از آن اپراتور کاربر را به سمت پایین کشیده و رها می کند.

در این لحظه کاربر یورو بانجی با شتاب به سمت بالا حرکت کرده و پیچ و تاب فنر ها و کش ها آغاز خواهد شد. همچنین شخص برای تقویت و افزایش قدرت پرتاب می تواند روی تخته ترامپولین زیر پایش بپرد و این حرکت آونگ وار در کش های یورو بانجی تداوم پیدا کند.

محصول پیشنهادی : مشاهده تاب کودک دلقک

یورو بانجی در مدل های دو تخته، چهار تخته و شش تخته قابل فروش است. اطلاعات ذکر شده در این مطلب به لحاظ ابعاد در رابطه با نمونه ی چهار تخته ی این محصول است. ابعاد این محصول ۱۰×۱۰×۶ متر است و نیاز به فضایی مطابق ۱۳×۱۳ متر با ارتفاع ۷.۵ به عنوان فضای ایمنی است. فنر ها، تورهای پرش، پی وی سی های دور، پرچم های تبلیغاتی ترامپولینهای پایه وارداتی ترکیه هستند. اسکلت سازه یورو بانجی از فلز ۳.۵ میلیمتری بصورت مفصلی ساخته شده است از همین رو برای نصب نیاز به فونداسیون ندارد.

کش های یوروبانجی لاتکس استاندارد زرد رنگ است و طناب ها ۸ میل از همین رو این سازه تحمل وزنی معادل ۱۱۰ کیلوگرم را برای خود ثبت کرده است. شما می توانید ویدیوی عملکرد یوروبانجی را در زیر مشاهده کنید:

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

مشخصات کلی
ویژگیهای خاص


متغیرها
ابعاد یوروبانجی چهار تخته

10×10×6 متر

فضای استاندارد 4تخته

13×13 متر با ارتفاع 7.5

جنس بدنه

اتصالات

مفصلی- پیچ و مهره

جنس کش

لاتکس زرد شفاف

تحمل وزن

رده سنی

ترامپولین


نوع ترامپولین

مشکی ترک (دایره ای)

نیاز به فونداسیون

ندارد

رنگ بندی

دیگر موارد

فنر ها، پی وی سی ها، ترامپولین و تور ها از جنس ترک

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
هورا Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
هورا
مهمان
هورا
امتیاز به این محصول :
     

قیمت یوروبانجی شهربازی رو بفرستین.