ست موانع فومی ۸ تکه

(دیدگاه 1 کاربر)
استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

ست موانع فومی ۸ تکه کودک بازی سازان از مجموعه های بازی فومی یکی از محصولات ایمن و خلاقانه سایت بازی سازان است. سازه های فومی چند تکه در افزایش تحرک کودکان در سنین رشد و شکوفایی استعداد و خلاقیت آن ها نقش مهمی خواهند داشت. سافت پلی ها یا اشکال حجمی فومی در طراحی و ساخت جزو ایمن ترین محصولات حوزه کودک هستند که با ساختار متفاوت خود مورد استقبال بسیاری از مراکز بازی در ایران و خارج از ایران قرار گرفته اند.

محصولات فومی دارای نقاط قوت بسیاری هستند از جمله مزایای این محصولات قیمت مناسب، طراحی متنوع، وزن کم در عین ساختار های بزرگ و جذابیت های ورزشی و حرکتی است که همگی تنها بخشی از مزایای این محصولات را تشکیل می دهند. امنیت در صدر این عناوین قرار می گیرد و تولید کنندگان تجهیزات کودک موظف اند بهترین محصولات و مرغوب ترین مواد را برای تجهیزات خود در نظر بگیرند. در همین راستا محصولات فومی بازی سازان نیز با بهترین مواد اولیه تهیه می شوند. علاوه بر این در ساختار این محصولات هیچ چارچوب فلزی یا چوبی بکار نرفته است که آن را برای سنین نوپا،خردسال و کودک ایده آل می سازد.

تنها متریال داخل مجموعه فومی کودک بازی سازان فوم سرد است. مزایای بسیار این فوم آن را برای صنعت مبلمان تبدیل به یک انتخاب به صرفه کرده است. فوم سرد دارای انسجام و چگالی بالا، وزن کم و خاصیت ارتجاع پذیری است که این موارد سبب شده ما نیز در بازی سازان برای محصولات فومی خود از این متریال استفاده کنیم. علاوه بر آن فوم سرد از دوام بالایی برخوردار است و در برابر فشار و ضربه تغییر حالت نمی دهد. بسیاری از تولید کنندگان مبلمان محصولاتی که از فوم سرد ساخته شده اند را بیش از ده سال گارانتی می کنند.

محصول پیشنهادی : مشاهده وزنه فومی کودک

تماس فیزیکی کودکان با این محصولات بالاست به همین جهت موارد بهداشتی و ایمنی آن بسیار مورد اهمیت هستند. به همین جهت جنس رویه ی سازه های فومی بازی سازان از چرم ضد حساسیت مرغوب بوده تا هیچ مشکلی از این نظر برای کودکان پیش نیاید. رنگ بندی متنوع این چرم باعث می شود تا محصولات فومی بازی سازان با هر نوع سلیقه و دکوراسیون هماهنگ شوند. از طرف دیگر شستشو و نظافت آسان این محصول نیز از نکات مثبت آن به شمار می رود. تنها با یک حوله و یک اسپری تمام محصولات قابل نظافت هستند. همچنین قابلیت سفارشی سازی محصول در رنگ بندی و طراحی نیز وجود دارد.

ست موانع فومی ۸ تکه بازی سازان با توجه به خلاقیت و طراحی مورد نیاز شما قابل چینش است. قطعات این محصول بصورت پیش فرض دارای ارتفاع و عرض حداکثر ۵۰ سانتی متر و دارای طول ۳۶۰ سانتی است که با توجه به چینش شما این ابعاد تغییر می کند. همچنین این سازه با توجه به ابعاد مورد نظر شما قابل تغییر است. این محصول در کنار دیگر محصولات فومی به عنوان مجموعه ماجراجویانه و به تنهایی نیز قابل استفاده است. همچنین می توان برای خردسالان و نوپایان مسابقاتی را با استفاده از این سازه برگزار کرد.

این محصول در خانه های بازی، مهد کودک ها، بخش کودک شهربازی ها و مراکز توان بخشی قابل استفاده است.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
رده سنی

تحمل وزن

جنس بدنه

جنس رویه

نیاز به سرهم بندی

ندارد-چینش قطعات

فعال سازی

رنگ بندی

ابعاد360 × 50 × 50 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
عبدالله Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
عبدالله
مهمان
عبدالله
امتیاز به این محصول :
     

خیلی عالی است.