مقالات بازی سازان

بازی ایرهاکی چیست؟ قوانین بازی ایرهاکی

ایرهاکی کودک

بازی ایرهاکی چیست؟

ایرهاکی یک ورزش تیمی است که با توپ و چوب‌های کوتاه از جنس پلاستیکی بازی می‌شود. در این ورزش، دو تیم با تعداد بازیکنان معین به یکدیگر رقابت می‌کنند. هدف اصلی این بازی، توپ را با استفاده از چوب‌ها به سمت دروازه حریف انداخته و گل زدن است.

بازی ایرهاکی در فضای باز و روی سطح هموار انجام می‌شود.نحوه بازی ایرهاکی به این صورت است که بازیکنان از طریق ضربات چوب‌ها، توپ را جابجا می‌کنند و سعی می‌کنند تا با گذاشتن توپ در دروازه حریف، امتیاز کسب کنند. این ورزش در کشورهای مختلف جهان، به ویژه در کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، هلند و استرالیا، بسیار محبوب است و در مسابقات بین‌المللی نیز رقابت‌های جذابی انجام می‌شود. آموزش بازی ایرهاکی عمدتاً توسط مربیان و افرادی که تخصص در این ورزش دارند به کودکان و بزرگسالان علاقه مند به این بازی آموزش داده می شود.

قوانین در بازی ایرهاکی

چه کسی در بازی ایرهاکی برنده می شود؟

در بازی ایرهاکی، تیمی که تعداد بیشتری گل به دروازه حریف زنده کند، به عنوان برنده اعلام می‌شود. هر بار که توپ به دروازه حریف وارد شود، یک امتیاز به نفع تیم زده‌کننده ثبت می‌شود. در پایان بازی، تیمی که تعداد امتیازات بیشتری را کسب کند، به عنوان برنده اعلام می‌شود. اگر امتیازات برابر باشند، بازی ممکن است به تساوی ختم شود یا اضافه وقت و یا پنالتی‌ها برای تعیین برنده در نظر گرفته شوند.در ادامه با قوانین بازی ایرهاکی آشنا خواهید شد.

قوانین بازی ایرهاکی

قوانین در بازی ایرهاکی

قوانین بازی ایرهاکی شامل مجموعه‌ای از قواعد و مقررات هستند که تعیین کننده‌ی نحوه‌ی اجرای بازی هستند. در ادامه، به برخی اصول و قوانین اساسی بازی ایرهاکی اشاره می‌کنم:

1. تعداد تیم‌ها و بازیکنان: هر تیم در ایرهاکی عموماً از ۱۱ بازیکن تشکیل شده است، که از جمله آنها یک دروازه‌بان نیز وجود دارد.

2. هدف بازی: هدف اصلی بازی ایرهاکی، به طور متعارف توپ را به دروازه حریف منتقل کرده و امتیاز به دست آوردن از طریق گل زدن است.

3. خطوط میدان: میدان ایرهاکی دارای خطوط مختلفی است که جزئی از قوانین بازی هستند، از جمله خطوط میانی و خطوط مرزی.

4. ضربه ابتدایی: بازی با ضربه ابتدایی از وسط میدان شروع می‌شود. توپ از وسط میدان به یکی از بازیکنان تیم خود تحویل داده می‌شود.

5. ضربه‌های آزاد: در صورتی که خطا در بازی رخ دهد، تیم متضرر یک ضربه آزاد در مکان خطا دریافت می‌کند.

6. دروازه‌بان: دروازه‌بان تلاش می‌کند تا از ورود توپ به دروازه جلوگیری کند و توپ را از دروازه دور کند. او تنها بازیکنی است که مجاز به استفاده از دستان خود است.

7. کارت‌ها و جریمه‌ها: مشابه بسیاری از ورزش‌ها، در ایرهاکی نیز جریمه‌ها و کارت‌های زرد و قرمز برای مواقع خشونت و تخلفات تعیین شده‌اند.

8. پایان بازی: بازی معمولاً در زمان مشخص شده به پایان می‌رسد. تیمی که در پایان بازی تعداد بیشتری گل زده باشد، برنده اعلام می‌شود.

شما میتوانید با گرفتن لیست وسایل خانه بازی از بازی سازان و مشاوران نسبت به خرید میز ایرهاکی برای کودکان خود اقدام کرده و از مزایای این بازی برای کودکان خود و تقویت مهارت های حرکتی کودک و همچنین تقویت مهارت های فردی و گروهی آنان بهره ببرید.

قوانین در بازی ایرهاکی

نحوه کسب امتیاز در ایرهاکی

امتیاز در بازی ایرهاکی به وسیله گل زدن به دروازه حریف کسب می‌شود. برای کسب امتیاز در ایرهاکی، تیمی که توپ را به دروازه حریف منتقل کرده و توپ وارد دروازه حریف کند، یک امتیاز به دست می‌آورد.

برای گل زدن در ایرهاکی، توپ باید به طور مشخص و با توجه به قوانین دروازه وارد دروازه حریف شود. به طور عمومی، توپ باید دروازه را از بالا یا از پایین عبور کند و به داخل دروازه بیافتد.

در ایرهاکی، اگر توپ از داخل دایره که اطراف دروازه قرار دارد وارد دروازه شود، امتیاز دوگانه (دو امتیاز) به تیم زده‌کننده تعلق می‌گیرد. در صورتی که توپ از خارج از دایره وارد دروازه شود، امتیاز یک‌گانه (یک امتیاز) به تیم داده می‌شود.

بنابراین، در اصل، توپ باید به دروازه حریف وارد شود تا امتیاز کسب شود، و تعداد امتیازات کسب شده توسط تیم‌ها در پایان بازی نشان‌دهنده برنده شدن یکی از تیم‌ها خواهد بود.

تجهیز شهربازی توسط بازی سازان

آیا زمان در بازی ایرهاکی اهمیت دارد؟

بله، زمان در بازی ایرهاکی اهمیت دارد. همانند بسیاری از ورزش‌های تیمی، محدودیت زمان در بازی ایرهاکی نقش مهمی در جریان بازی و نحوه تعیین برنده ایفا می‌کند.

بازی ایرهاکی به طور معمول در دو نیمه با مدت زمان مشخص انجام می‌شود. مدت زمان هر نیمه می‌تواند متفاوت باشد، اما در اکثر مواقع، هر نیمه ۳۵ دقیقه است. به این ترتیب، مجموع مدت بازی ایرهاکی برابر با ۷۰ دقیقه است.

در بعضی مواقع، ممکن است در صورت تساوی در امتیازات پس از پایان مدت زمان بازی، اضافه وقت یا جریمه‌های پنالتی برای تعیین برنده مورد استفاده قرار گیرد.

بنابراین، زمان در بازی ایرهاکی مشخص‌کننده جریان بازی و نحوه تعیین برنده است و تیمی که تعداد بیشتری امتیاز را در طی مدت زمان مشخص کسب کند، برنده بازی خواهد شد.

قوانین بازی ایر هاکی

بازی ایرهاکی چیست؟

ایرهاکی یک بازی دو یا چهار نفره بسیار شیرین است که بر روی یک میز به انجام می‌رسد. البته ایرهاکی کودک با توجه به سایز کوچک‌تری که دارد، برای بازی دو نفره طراحی شده است. نام دیگر این مهیج، هاکی روی میز می‌باشد. ورزش‌هایی که به طور معمول بر روی یخ انجام می‌شوند، ورزش‌هایی هستند که بازیکنان آن تلاش می‌کنند با سر دادن گوی بر روی میز و یا زمین آن، گوی مربوطه را به دروازه حریف خود وارد کنند.

در بازی ایرهاکی اسباب بازی و یا ایرهاکی‌های دیگر نیز به همین ترتیب بوده و دو شکاف در دو قسمت زمین وجود دارد که این دو شکاف در واقع دروازه‌ها می‌باشند. بازیکنان این بازی نیز باید با استفاده از وسایلی که بر روی میز ایرهاکی قرار گرفته است، با ضربه زدن به گوی، آن را وارد دروازه رقیب خود کنند. میز ایرهاکی به شکل کاملا صاف و صیقلی می‌باشد و گوی به سادگی بر روی آن لیز خورده و حرکت سریع خواهد کرد. در کل بازی ایرهاکی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. به همین دلیل است که بسیاری از کودکان علاقه ویژه‌ای به این بازی نشان می‌دهند.

ایرهاکی کودک

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، بسیاری از والدین با توجه به اصرار و علاقه فرزندانشان به ورزش ایرهاکی، در صدد خرید یک میز ایرهاکی کودک هستند و بسیاری از خانه‌های بازی نیز از این وسیله کاربردی استفاده می‌کنند. این دستگاه در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و مدل‌های گوناگونی دارد. برای راضی نگه داشتن فرزندان خود می‌توانید آن‌ها را به یک شهر بازی ببرید و بازی ایر هاکی را با وی انجام دهید. اما اگر قصد خرید این وسیله دارید، بایستی ایرهاکی اسباب بازی مورد نظر خود را از یک مرکز خرید معتبر و یا یک سایت فروشگاهی تهیه کنید.

این وسیله فضای زیادی را در خانه شما پرنخواهد کرد و برای خرید آن نیز لازم نیست هزینه زیادی کنید. یکی از نکاتی که پیش از خرید ایرهاکی باید به آن دقت داشته باشید این است که ایرهاکی اسباب بازی و یا همان ایرهاکی کودک، باید توسط افرادی که زیر 15 سال سن دارند، استفاده شود. در صورتی که افراد سن بالا از این میز استفاده کنند، با توجه به قدرت ضربات، امکان آسیب دیدن میز ایرهاکی وجود خواهد داشت.

ایرهاکی اسباب بازی

حس هیجان و نشاط در حین بازی ایرهاکی

این روزها اکثر کودکان در کشورمان علاقه زیادی به بازی‌های تحرکی ندارند. بسیاری از فرزندان ما برای سرگرمی خود ساعت‌ها با یک سیستم کامپیوتر، دستگاه پلی استیشن و یا تبلت مشغول بازی می‌شوند. اما بهتر است که جلوی این عادت را بگیرید و فرزندان خود را به سمت بازی‌های تحرکی و هیجان انگیز سوق دهید. برای مثال با بازی ایرهاکی می‌توانید توجه کودک را جلب کرده و او را سرگرم این بازی کنید. بازی ایرهاکی می‌تواند در شهربازی و حتی منزل انجام شود. اگر دوری فرزندانتان از تبلت و وسایل بازی رایانه‌ ای برای شما مهم است، یک ایرهاکی کودک خریداری کنید و در منزل خود قرار دهید.

بازی با ایرهاکی در واقع یک بازی بسیار متفاوت است که تمرکز شما و فرزندانتان را افزایش خواهد داد. از نکات هیجان‌انگیز در خصوص این بازی، می‌توان به ایجاد حس شادابی و نشاط در بدن اشاره کرد. با انجام این بازی می‌توانید ساعت‌ها از فکرهای منفی خود دور شوید. اگر تاکنون ایرهاکی را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم یک روز از اوقات فراغت خود را به انجام این بازی اختصاص دهید.

انواع مختلف بازی ایرهاکی

ایرهاکی بدون شک یکی از بهترین و جذاب‌ترین بازی‌هایی است که هم در شهربازی وجود دارد و هم می‌توانید آن را در منزل انجام دهید. جالب است بدانید که بازی ایرهاکی به هیچ عنوان محدودیت سنی ندارد و همه می‌توانند از آن لذت ببرند. قوانین این مسابقه بسیار جالب بوده و تحرک بسیار زیاد در حین این بازی، جذابیت آن را دوچندان می‌کند. شما می‌توانید برای لذت از این بازی، به یکی از خانه‌های بازی یا شهربازی ها مراجعه کنید. البته می‌توانید با سفارش ایرهاکی کودک به یک مرکز فروش ایرهاکی در تهران و سایر نقاط ایران، یکی از این میزها را در خانه خود داشته باشید. ایرهاکی مدل‌های بسیار متفاوتی دارد که چند نمونه از این مدل‌ها عبارتند از:

 • ایرهاکی باشگاهی
 • ایرهاکی ضد خش
 • ایرهاکی خانگی
 • ایرهاکی کودک
 • ایرهاکی اسباب بازی
 • ایرهاکی تمام برقی
 • ایرهاکی برای نوجوانان
 • ایرهاکی فوق پیشرفته
 • ایرهاکی تورنادو

بازی با هر یک از این ایرهاکی‌ها جذابیت خاص خودش را دارد. البته بهتر است برای خرید ایرهاکی و قرار دادن آن در منزل، نمونه خانگی آن را از یک نمایندگی معتبر فروش ایرهاکی در کشور خریداری کنید.

مزایای میز ایرهاکی کودک

اگر برای خرید ایرهاکی به یک فروشگاه اینترنتی معتبر و با سابقه مراجعه کنید، می‌توانید میزهای باکیفیتی تهیه کنید. میزهای ایرهاکی به طور معمول از جنس ام دی اف است و رنگ‌بندی‌های متفاوتی دارند. زمین بازی ایرهاکی نیز درست مثل جنس بدنه آن، از ام دی اف ضدخش یا همان hpl می‌باشد و به وسیله Cnc سورا‌خ‌های بسیار منظمی بر روی صفحه شکل گرفته است. همچنین جنس رویه زمین های ایرهاکی می تواند از های گلس و یا شیشه باشد، این مواد ها از دوام و زیبایی بیشتری برخوردارند و البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که این مورد بر روی قیمت ایرهاکی نیز تاثیرگذار است.

این منافذ برای خروج هوای دمنده در نظر گرفته شده اند. با اینکار یک لایه از هوای در حال حرکت بر روی زمین ایرهاکی شکل خواهد گرفت که این عمل سبب کاهش اصطکاک زمین بازی با دیسک و در نتیجه حرکت آزادانه آن در زمین می شود. طراحی زمین بازی ایرهاکی نیز بسیار صاف بوده و به همین دلیل است که گوی(دیسک) بر روی آن به بهترین شکل ممکن لیز می‌خورد.

آموزش کار با ایرهاکی کودک

روش کار با ایرهاکی اسباب بازی به این ترتیب است که با فشار دادن دکمه استارت ریموت کنترل، این دستگاه شروع به کار خواهد کرد. سپس با توجه به تنظیماتی که در خصوص زمان بازی و میزان گل‌ها بر روی اپراتور تعریف شده است، بازی شما آغاز خواهد شد.

مرکز فروش ایرهاکی در تهران

توپ بازی ایرهاکی به وسیله یکی از بازیکنان به حرکت در می آید. در نهایت بازیکنی که میزان گل تعریف شده را زده باشد و یا در پایان مدت زمان مشخص شده از حریف خود پیش باشد، برنده بازی خواهد شد. سعی کنید پس از خرید ایرهاکی اسباب بازی، این قوانین را به فرزندان خود توضیح دهید.

دستگاه ایرهاکی

ایرهاکی جزو محصولاتی است که بیشتر می‌توان آن را در خانه‌های بازی و یا فضاهای تفریحی مخصوص به کودکان مشاهده کرد. این دستگاه با توجه به اینکه بسیار جذاب است، در مدت زمان بسیار کم موفق شده طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. ایرهاکی‌ها در سایزها و طرح‌های بسیار متفاوتی به فروش می‌رسند و به طبع از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردار هستند. با توجه به نام این دستگاه می‌توان متوجه شد که ایرهاکی به پمپ‌های مخصوصی نیاز دارد که بتواند با استفاده از این پمپ‌‌ها، هوای زیادی را به صفحه رویه برساند. یکی از دلایلی که باعث بالا یا پایین بودن قیمت دستگاه ایرهاکی می‌شود، پمپ آن است.

این پمپ‌ها توسط کشورهای بسیار زیادی تولید شده و برای نصب روی ایرهاکی‌های خانگی ارائه می‌شوند. اکثر مراکز فروش معتبر ایرهاکی کودک، از پمپ‌هایی استفاده می‌کنند که توسط کشورهای زیر تولید می‌شود و کیفیت بسیار خوبی دارد.

 1. پمپ ایرهاکی آلمانی
 2. پمپ ایرهاکی تایوانی
 3. پمپ ایرهاکی ژاپنی
 4. پمپ ایرهاکی انگلیسی
 5. پمپ ایرهاکی آمریکایی
 6. پمپ ایرهاکی چینی

البته فروش ایرهاکی‌های ارزان نیز به این معنی نیست که آن‌ها از پمپ خوبی برخوردار نیستند و مراکزی نیز وجود دارند که از این پمپ‌های با کیفیت استفاده کرده ولی ایرهاکی‌های خود را با قیمت‌های منصفانه به فروش می‌رسانند. در زمان خرید دستگاه ایرهاکی شما باید در رابطه با جنس بدنه آن نیز اطلاعات کسب کنید. این مورد هم تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت دستگاه خواهد داشت. در ضمن بهتر است ایرهاکی مورد نظر شما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هم باشد.

ایرهاکی ارزان

بسیاری از مردم به دنبال خرید ایرهاکی‌های ارزان قیمت هستند و با روش‌های خرید یک ایرهاکی قیمت مناسب، آشنایی ندارند. میزهای ایرهاکی با توجه به اینکه تنوع بسیار زیادی دارند، موفق شده‌اند که توجه بسیاری از علاقمندان این ورزش را جلب کنند. همین دلیل سبب شده که قیمت این دستگاه در حال حاضر با افزایش زیادی همراه شود. البته باید گفت که معمولا قیمت این دستگاه در ایران ثابت می‌باشد. بعلاوه ایرهاکی هیچ نیازی به لوازم جانبی دیگر ندارد و شما می‌توانید با خریداری یک ایرهاکی کودک ارزان و در عین حال باکیفیت، به همراه خانواده و فرزندان خود ساعت‌ها سرگرم این بازی شوید.

ایرهاکی ارزان

روش‌های زیادی برای خرید یک دستگاه ایرهاکی خانگی ارزان‌ قیمت وجود دارد. بهترین مسیر برای انجام خرید ایرهاکی قیمت مناسب، برقراری ارتباط با تولیدکنندگان و یا خرید این محصول به صورت اینترنتی است. در واقع هر کسی که با استفاده از این روش‌ها، یک ایرهاکی تهیه کرده، رضایت خود از سایت و یا مرکز تولیدکننده را اعلام کرده است. اکثر این خریداران به قیمت خوب و همچنین تنوع محصول مراکز تولیدکننده و یا وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر اشاره داشته‌اند. به شما پیشنهاد می‌کنیم، یکی از این دو راه را برای خرید ایرهاکی کودک با قیمت مناسب ارزان انتخاب کنید.

نحوه نصب ایرهاکی

اگر قصد دارید فرآیند نصب ایرهاکی کودک را خودتان انجام دهید، به این بخش از مطلب دقت کنید. بسیاری از خریداران دستگاه ایرهاکی، در خصوص نصب این وسیله بازی نگرانی‌هایی دارند. اما جالب است بدانید که نصب ایرهاکی بسیار ساده بوده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به انجام می‌رسد. اگر شما ایرهاکی خود را از یک سایت فروشگاهی معتبر و یا یک مرکز تولیدکننده خریداری کرده باشید، لازم نیست که نگران چیزی باشید.

شما می‌توانید به راحتی با تخلیه ایرهاکی و وسایل آن از ماشین‌های بارگیری و همچنین جداسازی محافظ‌های بدنه دستگاه، با متصل کردن برق به ایرهاکی، بازی خود را آغاز کنید. البته برای محافظت از ایرهاکی کودک باید رعایت چندین نکته مهم را در دستور کار خود قرار دهید، این نکات عبارتند از:

 • نصب یک محافظ برق خوب برای دستگاه ایرهاکی
 • تمیز کردن سطح میز دستگاه به طور مداوم
 • عدم ضربه و یا کشیدن میز ایرهاکی به اطراف
 • جلوگیری از تکان خوردن میز تا حد توان
 • قراردادن میز ایرهاکی بر روی یک سطح صاف
 • نظافت درست بدنه دستگاه ایرهاکی
 • تمیز کردن صفحه بازی با استفاده از دستمال بدون پرز و نرم خشک

 

رعایت کلیه این نکات سبب می‌شود تا عمر دستگاه شما حتی در صورت ارزان بودن نیز تا حد قابل توجهی افزایش یابد. با رعایت این موارد اطمینان داشته باشید که ایرهاکی کودک شما کمتر دچار مشکل و خرابی نیز خواهد شد. نکات ذکر شده را می‌توان برای ایرهاکی‌های باشگاهی نیز استفاده کرد. این موارد می‌توانند سلامت وسیله تهیه شده را چند برابر با افزایش همراه کند. دقت داشته باشید، هر چقدر هم دستگاه شما از قیمت بالایی برخوردار باشد، دلیل نمی‌‌شود که به نکات ایمنی آن توجه نکنید.

دستگاه ایرهاکی اسباب بازی

خرید اینترنتی ایرهاکی

یکی از پیشنهادات ما به شما این است که در زمان خرید ایرهاکی کودک به قیمت آن دقت کنید و حتما در مورد ارزش اصلی آن اطلاعات لازم را بدست بیاورید. شما می‌توانید خرید خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانید. در این صورت از مزایای بسیار زیادی برخوردار خواهید شد. روش خرید اینترنتی میزهای ایرهاکی در کشورمان، دسترسی مردم را در دیگر شهرهای ایران، ممکن می‌سازد.

با توجه به این موضوع خرید اینترنتی ایرهاکی از یک مرکز فروش ایرهاکی در تهران و سایر شهرهای کشور، می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. استفاده از سیستم خرید اینترنتی مزایای زیر را برای شما به همراه دارد.

 • قیمت کارخانه‌ای بسیار عالی
 • امکان مشورت با کارشناسان سایت فروش ایرهاکی برای خرید بهتر
 • برقراری ارتباط با کارخانه تولیدکننده میز ایرهاکی
 • آشنایی با مزایا و خصوصیات میزهای ایرهاکی

این مزایا سبب شده که مشتریان دور از شهر تهران، در هر نقطه‌ای از کشور که حضور دارند، به سادگی بتوانند بنا به سلیقه خود، میز ایرهاکی مورد نظر را خریداری کنند و در ‌کمتر از 2 روز ایرهاکی را درب منزل تحویل بگیرند. البته شما باید مرکزی را انتخاب کنید که از سرعت ارسال، کیفیت محصول، قیمت مقرون به صرفه، خدمات پس از فروش و سایر موارد از این دست برخوردار باشد.

 

ایرهاکی قیمت

مرکز فروش ایرهاکی اسباب بازی

نمایندگی‌های فروش میزهای ایرهاکی در تهران و سایر شهرها، باید با ارائه بهترین مدل‌های ایرهاکی ارزان قیمت، رضایت مشتری را جلب کند. یکی از فاکتورهایی که یک نمایندگی فروش ایرهاکی بایستی از آن برخوردار باشد، کیفیت محصولات است. البته این مراکز باید نمونه‌های مختلف ایرهاکی را به فروش برسانند و مدل‌های متنوعی را به بازار عرضه کنند. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که افراد برای خرید میز ایرهاکی به مراکز بزرگ فروش این وسیله مراجعه می‌کنند.

برای مثال:

 • قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه
 • نصب سریع و ساده توسط تیم متخصص این مراکز
 • دسترسی به مشهورترین و معتبرترین برندهای تولیدکننده ایرهاکی
 • خدمات پس از فروش فوق‌العاده
 • تنوع در انتخاب میزهای ایرهاکی
 • تحویل سریع ایرهاکی درب منزل
 • ارائه میزهای ایرهاکی کودک
 • امکان بارگیری و همچنین فرستادن ایرهاکی خریداری شده
 • اطمینان کافی با توجه به اعتبار مراکز فروش ایرهاکی

اگر یک مرکز فروش ایرهاکی در تهران و دیگر شهرهای کشور، از چنین خصوصیاتی برخوردار باشد، بدون تردید می‌تواند نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد و موارد ذکر شده بر روی تصمیم خریداران تأثیرگذار هستند. فروش اینترنتی ایرهاکی کودک نیز مزیت دیگری است که یک مرکز معتبر فروش باید داشته باشد تا امکان خرید این وسیله بازی با کمترین دردسر و از داخل منزل وجود داشته باشد.

مراکز فروش حرفه‌ای ایرهاکی در تهران تنوع زیادی در محصولات دارند. به عنوان مثال مرکز فروش بازی سازان که انواع و اقسام میزهای ایرهاکی و سایر لوازم بازی کودکان را به فروش می‌رساند، تنوع بسیار زیادی در محصولات خود دارد. برای مثال ایرهاکی‌های کودک این مرکز نمونه‌های متفاوتی دارند و انواع گزینه‌ها برای خرید موجود هستند.

برای مثال:

 • ایرهاکی ارزان قیمت بومرنگ
 • گلکسی ایرهاکی
 • ایرهاکی سگ‌های نگهبان
 • ایرهاکی سونیک
 • ایرهاکی باکیفیت عصر یخبندان
 • ایرهاکی بن تن
 • ایرهاکی تورنادو
 • ایرهاکی لیونا

تمامی این ایرهاکی‌ها با بهترین کیفیت در شرکت بازی سازان به فروش می‌رسند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع ایرهاکی را دارید، شماره تماس خود را وارد کنید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت!

در این مطلب قصد داشتیم شما عزیزان را با ایرهاکی کودک آشنا کنیم و در خصوص کاربردها و مزایای این وسیله بازی نکاتی را بیان کنیم. مطمئنا شما با خرید یک میز ایرهاکی کودک یک هدیه عالی را برای فرزند خود تهیه کرده‌اید و وی را از بازی‌های کامپیوتری مختلف دور خواهید کرد و با ورزشی هیجان انگیز و فیزیکی آشنا خواهید کرد. با مرور این مطلب می‌توانید در خرید ایرهاکی موفق عمل کنید و مجددا تأکید می‌کنیم که بهتر است خرید ایرهاکی را از یک مرکز معتبر و نمایندگی‌های مشهور فروش ایرهاکی در کشور به انجام برسانید. برای مثال، شما می‌توانید با مراجعه به سایت بازی سازان مدل‌های مختلف ایرهاکی را مشاهده کرده و با قیمت عالی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.