اخبار بازی سازان

پروژه فضای بازی تخصصی کودک در زامبیا

پروژه فضای بازی تخصصی کودک در زامبیا

پروژه فضای بازی تخصصی کودک در زامبیا

محصولات بازی سازان را در آفریقا خواهید دید

مهر ماه سال 1398 جناب آقای وکیلی از کشور زامبیا مهمان بازی سازان بودند. جلسه مشاوره ایشان در خصوص ایجاد فضای تخصصی کودک در یک مرکز رفاهی و تفریحی در آن کشور برگزار شد و مهندس نیما سرابی و مهندس علی کولیوند مدیران بازی سازان در رابطه با توسعه ابعاد درامدی و افزایش مخاطب در مراکز خرید با ایجاد فضای کودک صحبت کرده و آموزش هایی را طی جلساتی ارائه دادند.

همچنین در این جلسه علیرضا سعد زاده کارشناس فروش بازی سازان نیز در رابطه با محصولات و طراحی فضای مرکز جناب آقای وکیلی در زامبیا پیشنهاداتی را ارائه کرده و ایشان نیز موارد و ایده های خود را با تیم کارشناسی بازی سازان در میان گذاشتند.

این پروژه ابتدای آبان ماه 1398 در زامبیا بازگشایی شد. جناب آقای وکیلی سرمایه گذار یک مجتمع تفریحی و تجاری در این کشور هستند و هدف از ایجاد فضای بازی، افزایش رضایتمندی مشتریان و جذب هرچه بیشتر مخاطب به آن مرکز است. با توجه به افزایش نرخ دلار، صادرات تولیدات ایرانی افزایش یافته و این سبب افزایش توسعه و استقبال سرمایه گذاران خارجی به این صنعت شده است.

مهمترین شهرهای زامبیا بعد از لوساکا پایتخت آن اندولا، کیتوه، کابوه، موفولیرا، لوانشیا و کالولوشی است و مهمترین رودخانهٔ این کشور زامبزی است که از جمهوری دموکراتیک کنگو و آنگولا وارد زامبیا می شود وبعد از زیمبابوه به موزامبیک و سپس به اقیانوس هند می‌ریزد.

بررسی‌های محققان و باستان‌شناسان که در این منطقه انجام شده نشان می دهد که انسان‌های اولیه و بقایای آن‌ها در این سرزمین بوده اند و حضور آن ها به حدود دو میلیون سال قبل می رسد. مردم ساکن در سرزمین زامبیا از مردم خویسان بودند که در قرن سیزده میلادی با کوچ قوم بانتو در این منطقه ساکن شدند.

پروژه فضای بازی تخصصی کودک در زامبیا : کاشفان اروپایی در قرن هیجدهم به این نقطه رسیدند و در قرن نوزدهم این کشور به استعمار کشور انگلیس در آمد. زامبیا در سال ۱۹۶۴ استقلال خود را اعلام کرد. سال ۲۰۱۰ سالی بود که بانک جهانی اعلام کرد که زامبیا سریع‌ ترین اصلاحات اقتصادی را اجرا کرده است.

حکومت این کشور از نوع جمهوری است. مذهب مردم زامبیا شامل کلیساهای مختلف است و پروتستان، کاتولیک رومی و… است. زبان رسمی در این کشور انگلیسی است و زبان های محلی دیگر از جمله نیانجاه بمبا و تونگا هم از زبان هایی است که به آن حرف می زنند. واحد پول زامبیا کواچا است. آب و هوای زامبیا استوایی است و فصل های مرطوب آن از نوامبر تا آوریل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.