مقالات شهربازی

فروش عمده وسایل شهربازی + پیشنهاد ویژه بازی سازان

فروش عمده وسایل شهربازی + پیشنهاد ویژه بازی سازان

آیا شما به فکر خرید عمده محصولات شهربازی هستید؟، پس به جای درستی هدایت شده اید. در این مطلب قصد داریم تا شما را با نحوه خرید محصولات شهربازی به صورت عمده آشنا کنیم. همچنین می توانید از پیشنهاد فروش عمده وسایل شهربازی شرکت بازی سازان نیز بهره مند شوید.

 

خرید و فروش وسایل مورد نیاز برای شهربازی‌ها معمولا به صورت عمده صورت می‌گیرد. به دلیل قیمت مناسب‌تری که خریداران با خرید  وسایل به صورت عمده پرداخت می‌کنند، صاحبان شهربازی‌های سرپوشیده ترجیح می‌دهند تجهیزات شهربازی خود را از یک فروشنده‌ی مطمئن و از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی خریداری کنند.

فروش عمده وسایل شهربازی علاوه بر منافعی که برای فروشنده‌ی وسایل دارد، مزیت‌هایی مانند کاهش هزینه حمل و نقل و امکان فروش اقساطی محصولات شهربازی را هم نسیب خریدار می‌کند.

در این میان بعضی از صاحبان کسب و کارهای این چنینی ترجیح می‌دهند برای کاهش هزینه‌های خود، وسایل دست دوم خریداری کنند.

درست است که قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم کم‌تر از تجهیزات نو می‌شود، با این حال به دلیل مشکلاتی که ممکن است به خاطر خرید این وسایل دست دوم به وجود بیاید، خریداران با تجربه‌تر معمولا به سراغ وسایل دست دوم نمی‌روند و نیاز خود را از طریق مراکز فروش عمده وسایل شهربازی تامین می‌کنند.

اگر شما هم قصد دارید برای شهربازی سرپوشیده‌ی خود وسایل بازی تهیه کنید، ادامه‌‌ی این مطلب را دنبال کنید تا با مشکلاتی که شهربازی‌ها به خاطر خرید وسایل شهربازی دست دوم با آن مواجه می‌شوند، آشنا شوید.

معایب استفاده از وسایل شهربازی دست دوم

پیش از صحبت در مورد معایب وسایل شهربازی دست دوم، باید با وسایل شهربازی‌های سرپوشیده آشنا شویم. تجهیزات پارکی شهربازی‌های سرپوشیده از جنبه‌های مختلفی با وسایل پارکی شهربازی‌های روباز فرق دارند.

با این حال، در صورتی که فضای شهربازی سرپوشیده بزرگ باشد، امکان استفاده از برخی از وسایل پارکی بزرگ هم وجود دارد. هر چند معمولا در شهربازی‌های سرپوشیده تجهیزات پارکی مانند وسایل بازی الکترونیکی به کار می‌رود.

حتما می‌دانید که وسایل الکترونیکی نیاز به نگه‎داری مناسب و رسیدگی بیش‌تری نسبت به وسایل معمولی دارند، به همین دلیل خرید وسایل الکترونیکی دست دوم به نوعی ریسک محسوب می‌شود.

بعضی از وسایلی که در یک شهربازی سرپوشیده استفاده می‌شود را همراه با مشکلاتی که در صورت خرید این دستگاه‌ها به صورت دست دوم به وجود می‌آید را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

 

بازی‌های آرکید و بازی‌های ویدیویی

با وجود این‌که این روزها کنسول‌های بازی خانگی به راحتی در دسترس هستند و بازی‌های پیشرفته‌ای را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند، باز هم بازی‌های آرکید طرفداران خود را دارند.

این تجهیزات پارکی معمولا در شهربازی‌های سرپوشیده استفاده می‌شوند و شامل دستگاه‌های بازی مانند دستگاه‌های سکه‌ای و بازی‌های ویدیویی هستند. بازی‌های ویدیویی درواقع نوعی دستگاه بازی الکترونیکی هستند که نیازمند تعامل با یک رابط کاربری برای ایجاد بازخورد تصویری در یک صفحه نمایش مانند تلویزیون یا رایانه است.

از دهه‌ی 1980 بازی‌های ویدیویی به بخش مهمی از صنعت سرگرمی تبدیل شده‌اند و طرفدران زیادی در سرتاسر جهان پیدا کرده‌اند. بازی‌های موجود در این دستگاه‌ها برای سیستم‌ عامل‌های خاصی توسعه داده می‌شوند و ممکن است برای رایانه‌های شخصی در دسترس نباشند؛ همین موضوع باعث می‌شود اهمیت این نوع وسایل پارکی بیش‌تر شود.

بازی‌های ویدیویی کلاسیک و قدیمی هنوز هم در دسترس هستند ولی در حال حاضر بازی‌های مدرنی هم برای جلب نظر نسل جوان‌تر به این دستگاه‌ها اضافه شده‌ است. این وسایل را هم می‌شود از مراکزی که کار فروش عمده وسایل شهربازی را انجام می‌دهند، خریداری کرد.

قیمت این وسایل شهربازی با توجه به نوع تجهیزاتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است و اگر به سراغ مراکز فروش عمده وسایل شهربازی بروید ممکن است به قیمت کم‌تری هم بتوانید این وسایل را خریداری کنید.

با این وجود قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم آرکید کم‌تر تمام می‌شود ولی از آنجایی که این وسایل الکترونیکی هستند، خریداران بهتر است هنگام خرید به یک سری مشکلاتی که ممکن است برایشان به وجود بیاید، دقت کنند.

 

ناکارآمدی وسایل شهربازی دست دوم

وسایل شهربازی دست دوم ممکن است در ظاهر سالم به نظر برسند ولی کارکرد قابل قبولی نداشته باشند.

همانطور که می‌دانید اغلب وسایل الکترونیکی با برق کار می‌کنند و یکی از مشکلاتی که ممکن است برای این نوع وسایل به وجود بیاید، عدم تناسب ولتاژ محل شهربازی با ولتاژ برق مورد نیاز این دستگاه‌ها است.

شما زمان خرید یک وسیله‌ی نو می‌توانید میزان ولتاژ مورد نیاز و سایر استانداردهای لازم برای نگه‌داری از این وسایل را در محل شهربازی خود مهیا کنید، اما با خرید یک وسیله‌ی دست دوم نمی‌توانید مطمئن باشید که صاحب قبلی آن وسلیه تمام این اقدامات احتیاطی را برای مراقبت از آن انجام داده است یا نه.

در نتیجه، ممکن است که قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم کم‌تر از وسایل نو باشد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این وسیله دست دوم به اندازه‌ی یک وسیله‌ی نو کار کند و خراب نشود.

اگر فقط به دلیل زیاد بودن قیمت وسایل شهربازی، تصمیم به خرید وسایل دست دوم گرفته‌اید باید به این نکته دقت داشته باشید، زیرا در صورت ناکارآمدی دستگاه، هزینه‌های شما چند برابر افزایش می‌یابد.

به جای خرید وسایل شهربازی دست دوم، می‌توانید به مراکزی که فروش اقساطی وسایل شهربازی یا فروش عمده وسایل شهربازی را انجام می‌دهند مراجعه کنید و وسایل مورد نظر خود را با کیفیت و استاندارد عالی تهیه کنید.

 

مشاوره رایگان تجهیز شهربازی روباز و سرپوشیده | اگر نیاز به طراحی فضای شهربازی با اصول استاندارد دارید با کارشناسان بازی سازان تماس حاصل فرمایید:

021-44288050

 

هزینه تعمیرات و کمیاب بودن قطعات وسایل الکترونیکی

اولین چیزی که بعد از دیدن کلمه‌ی «دست دوم» در ذهن بیش‌تر افراد تداعی می‌شود، تعمیرات است! هر وسیله‌ای بعد از مدتی استفاده ممکن است به تعمیرات خاصی نیاز پیدا کند و وسایل الکترونیکی شهربازی هم از این قاعده مستثنی نیستند.

وقتی صاحب یک شهربازی سرپوشیده تصمیم می‌گیرد به خاطر کم‌تر بودن قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم، این نوع وسایل را خریداری کند، شاید توجهی به هزینه‌هایی که ممکن است به خاطر تعمیر این وسایل دست دوم مجبور به پرداخت آن‌ها باشد، نکند.

هزینه‌ی تعمیرات این وسایل دست دوم ممکن است مبلغ خیلی زیادی باشد. گاهی هزینه‌ی تعمیر بعضی از این وسایل به قدری زیاد است که صاحب شهربازی ترجیح می‌دهد به جای تعمیر یک وسیله‌ی دست دوم، وسیله‌ای نو خریداری کند.

در این صورت به خاطر این‌که خریدار فقط یک وسیله‌ را خریداری می‌کند و از فروش عمده‌ی وسایل شهربازی نمی‌تواند استفاده کند، مطمئناً هزینه‌ی بیش‌تری را هم متحمل خواهد شد.

علاوه بر هزینه‌ی تعمیرات، هزینه‌ی خرید قطعات لازم برای تعمیر این وسایل الکترونیکی را هم باید در نظر داشته باشید، البته در صورتی که این قطعات در بازار موجود باشند! قطعات وسایل الکترونیکی علاوه بر گران بودن، معمولا کمیاب یا محدود هستند.

بنابراین باز هم باید به این موضوع اشاره کنیم که با توجه به هزینه‌های مربوط به تعمیرات و خرید قطعات مورد نیاز، خرید از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی خیلی به صرفه‌‎تر از خرید وسایل شهربازی دست دوم است.

 

زمان تعمیر دستگاه

در صورتی که دستگاه دست دومی که خریداری کرده‌اید به تعمیر نیاز داشته باشد، برای مدتی که دستگاه را برای تعمیر می‌فرستید، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

این موضوع باعث می‌شود علاوه بر هزینه‌های تعمیر، هزینه‌ی فرصت از دست رفته را هم بپردازید. منظور از فرصت از دست رفته همان میزان درآمدی است که زمان سالم بودن دستگاه از آن کسب می‌کردید.

تعمیر وسایل الکترونیکی کاری پیچیده و وقت گیر است و حتی اگر متخصص قابل اطمینانی پیدا کنید که در کم‌ترین زمان ممکن وسیله‌ی شما را تعمیر کند، باز هم باید برای مدتی از آن وسیله در شهربازی خود استفاده نکنید.

در صورتی که با خرید وسایل نو از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی و پرداخت مبلغی مناسب، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

 

گارانتی

قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم کم‌ است و این تنها مزیت این وسایل است.

یکی از مهم‌ترین کمبودهای وسایل شهربازی دست دوم نداشتن گارانتی است. گارانتی یکی از موارد مهمی است که موجب کاهش هزینه‌های مربوط به تعمیر دستگاه می‌شود.

فروش عمده وسایل شهربازی و فروش اقساطی وسایل شهربازی این امکان را به شما می‌دهد که با خرید وسایل نو، از مشکلاتی که وسایل شهربازی دست دوم به وجود می‌آورند، در امان بمانید.

می‌توانید همین حالا با یک حساب سر انگشتی میزان سودی را که با خرید وسایل شهربازی دست دوم به دست می‌آورید با میزان هزینه‎ای که به خاطر گارانتی نداشتن این وسایل باید متحمل شوید، محاسبه کنید.

می‌بینید که گارانتی می‌تواند کمک مفیدی برای افرادی محسوب شود که توانایی پرداخت هزینه‌های تعمیر را ندارند.

پس کسانی که تنها به خاطر قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده به سراغ این وسایل می‌روند، باید به این نکته دقت داشته باشند که اکثر این وسایل دست دوم گارانتی ندارند و به خاطر امکان خراب شدن این دستگاه‌ها، ریسک خرید این نوع وسایل بیش‌تر هم می‌شود.

مراکز فروش عمده وسایل شهربازی به شما این امکان را می‌دهند که وسایلی نو و دارای گارانتی را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

 

دستگاه‌های شبیه ساز

این دستگاه‌ها معمولا در بیش‌تر شهربازی‌های سرپوشیده دیده می‎شوند و انواع مختلفی دارند. از آنجایی که این دستگاه‌ها محبوبیت زیادی دارند، حتما می‌توانید نسخه دست دوم آن‌ها را هم پیدا کنید. در ادامه با دو مدل از این بازی‌ها آشنا می‌شویم و درباره‌ی مشکلاتی که ممکن است نسخه دست دوم این وسایل ایجاد کنند، توضیح خواهیم داد.

 

دستگاه شبیه ساز بسکتبال

این دستگاه‌ها اندازه‎های متفاوتی دارند ولی عمدتا برای آموزش بسکتبال و افزایش مهارت کودکان در این ورزش هستند. معمولا این وسایل پارکی سبک هستند و با توجه به سکه‌ای که در آن می‌اندازید زمانی را برای بازی کردن به شما اختصاص می‌دهند.

طرز کار دستگاه به این شکل است که بعد از انداختن سکه در دستگاه، بازی شروع می‎شود. تعدادی توپ  معمولا 7 عدد در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و سپس او باید با آخرین سرعت توپ‌ها را درون تور پرتاب کند.

در نهایت با پایان یافتن زمان بازی، امتیازات مربوط به پرتاب‌ها در صفحه‌‌ای روی دستگاه نشان داده می‌شود. مراکز فروش عمده وسایل شهربازی، این وسایل را هم به فروش می‌رسانند و شما می‌توانید به راحتی این وسیله را حتی به صورت فروش اقساطی وسایل شهربازی خریداری کنید.

هاکی فضایی

هاکی فضایی نوعی ورزش است که در آن دو رقیب بر روی یک میز با سطح کوتاه در مقابل هم قرار می‌گیرند و سعی می‌کنند با انداختن توپ در دروازه‌ی حریف که روی میز تعبیه شده است، امتیازات خود را بالا ببرند.

میزهای هاکی فضایی از جمله تجهیزات پارکی موجود در شهربازی‌های سرپوشیده هستند که معمولا بزرگسالان به آن‌ها علاقه‎ی بیش‎تری نشان می‌دهند؛ با این حال میزهایی برای سنین مختلف در بازار موجود است.

این بازی هم معمولا به صورت سکه‌ای کار می‌کند. قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم این نوع بازی‌ها هم کم‌تر از تجهیزات نو تمام می‌شود، با این وجود حتی اگر تصمیم خود را برای خریدن این وسایل به صورت دست دوم گرفته‌اید، بهتر است نگاهی به مشکلاتی که مدل دست دوم این دستگاه‌ها برای خریداران ایجاد می‌کنند، بیندازید.

 

از بین رفتن جذابیت ظاهری

مراکز فروش عمده وسایل شهربازی علاوه بر تخفیف‌هایی که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، امکان خرید مطمئن را هم برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

افرادی که از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی خرید می‌کنند، می‌توانند در مورد سالم بودن تجهیزاتی که به دستشان می‌رسد مطمئن باشند و با اطمینان خاطر وسایل مورد نظر خود را از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی معتبر خریداری کنند.

اما در هنگام خرید وسایل شهربازی دست دوم، چنین مزیتی در اختیار مشتری قرار نمی‌گیرد و چه بسا این وسایل دست دوم خود ظاهر تمیزی نداشته باشند. می‌دانید که وسایل موجود در یک شهربازی سرپوشیده به نوعی به عنوان تبلیغاتی برای مجموعه به شمار می‌روند و مردم با دیدن ظاهر جذاب و سالم آن‌ها جذب این وسایل می‌شوند.

اگر هنگام خرید وسایل شهربازی این مورد را در نظر نگیرید و فقط به قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم توجه کنید، ممکن است با ضرر بزرگی مواجه شوید. اکثر وسایل دست دوم، قبلا در یک شهربازی مورد استفاده قرار گرفته‌اند و ممکن است دارای خط خرودگی، خراشیدگی، سابیدگی، زنگ زدگی و سایر مشکلاتی باشند که برای وسایل شهربازی اتفاق می‌افتد.

خرید این نوع وسایل به خصوص اگر قصد تعویض وسایل شهربازی قدیمی خود را دارید و یا اگر می‌خواهید به تازگی یک شهربازی سرپوشیده افتتاح کنید، پیشنهاد نمی‌شود. برای جذب مشتریان بیش‌تر بهتر است به یک مرکز فروش عمده وسایل شهربازی بروید و حتی اگر سرمایه‌ی کافی ندارید، وسایل با کیفیت را به صورت اقساطی خریداری کنید. در این صورت می‌توانید جلوی ضررهایی که در آینده ممکن است متحمل شوید را از همان ابتدای کار بگیرید.

 

دستگاه‌های جایزه‌ای

طرز کار این نوع وسایل پارکی به شکلی است که فرد بعد از انداختن سکه در دستگاه و یا خریدن بلیط آن، می‌تواند از طریق بازی کردن با دستگاه به صورت مستقیم جایزه بگیرد.

از جمله‌ دستگاه‌های جایزه‌ای موجود در شهربازی‌های سرپوشیده می‌توان دستگاه‌هایی که اسباب بازی یا عروسک جایزه می‌دهند را نام برد. در این نوع تجهیزات پارکی، کاربر باید با کنترل کردن یک اهرم سعی کنند اسباب بازی‌ مورد نظر خود را از دستگاه بیرون بیاورند.

برخی دیگر از دستگاه‎های جایزه‌ای هم به صورت غیرمستقیم به کاربران جایزه می‌دهند. برای مثال بعضی از این تجهیزات پارکی بعد از اتمام بازی به اندازه‌ی امتیازی که فرد کسب کرده است، جایزه‌های کاغذی به او می‌دهند.

افراد می‌توانند با جمع کردن این جایزه‌ها و بعد از رسیدن آن‌ها به یک اندازه معین، کاغذها را به مسئول شهربازی تحویل دهند و جایزه‌ای متناسب با تعداد امتیازات خود دریافت کنند. صاحبان شهربازی‌های سرپوشیده ممکن است باز هم به دلیل قیمت وسایل شهربازی سرپوشیده دست دوم، این دستگاه‌های جایزه‌ای را به صورت دست دوم خریداری کنند.

دستگاه‌های جایزه‌ای معمولا دارای متعلقات خاصی هستند که ممکن است با خرید دستگاه‎های دست دوم، آن وسایل اضافی در اختیار مشتری قرار نگیرند. در صورتی که با خرید همین وسایل از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی، مشتری تمام تجهیزات را به صورت کامل تحویل می‌گیرد.

از دیگر مشکلات دیگری که خرید دستگاه‎های جایزه‌ای دست دوم ممکن است ایجاد کنند را در زیر آورده‌ایم.

 

نارضایتی مشتریان

همانطور که گفته شد، وسایل شهربازی اهمیت زیادی برای یک مجموعه‌ی تفریحی دارند و به منزله‌ی تبلیغات برای شهربازی محسوب می‌شوند. حال تصور کنید دستگاه‌های دست دومی که خریداری کرده‌اید فاقد کیفیت و امکانات لازم باشند، برای مثال دستگاه‌ها به خوبی کار نکنند یا جلوه‌ی جالب توجه ی نداشته باشند.

این موضوع به هیچ وجه از چشم مشتریان پنهان نمی‌ماند و مشتری بعد از مقایسه‌ی وسایل شهربازی شما با وسایل رقبا، به سرعت تصمیم خود را می‌گیرد و مجموعه‌ای را که دارای وسایل باکیفیت‌تر است انتخاب می‌کند.

ارائه‌ی خدمات مناسب برای حفظ مشتریان ضروری است. ارائه خدمت مناسب شامل تهیه‌ی وسایل شهربازی با کیفیت هم می‌شود و شما می‌توانید به جای خرید وسایلی که از کیفیت و امکانات آن‌ها مطمئن نیستید، از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی معتبر خرید‌های خود را انجام دهید.

 

مزایای وسایل شهربازی نو

تا اینجا درباره‌ی قیمت سایل شهربازی سرپوشیده دست دوم و معایبی که خرید این وسایل به دنبال دارد، صحبت کردیم، از این رو بهتر است اندکی هم مزایای وسایل شهربازی نو را بررسی کنیم. خرید وسایل شهربازی نو از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی مزیت‌های زیادی دارد که تعدادی از آن‌ها را در ادامه نام برده‌ایم.

1.     امکان خرید به صورت عمده

یکی از مهم‌ترین مزایای وسایل شهربازی نو، امکان خرید آن‌ها از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی است. فروش عمده وسایل شهربازی به خریدار این امکان را می‌دهد که وسایل مورد نظر خود را از فروشنده‌ای معتبر و به همراه تخفیف خریداری کند. در نتیجه خریدار می‌تواند با خرید از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی مزایای زیر را کسب کند:

  • بهره‌مندی از تخفیف
  • خرید از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی معتبر و عدم نگرانی از بابت سلامت رسیدن کالای خود
  • امکان بهره‌مندی از مشاوره افرادی که در مراکز فروش عمده وسایل شهربازی به مشتریان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهند
  • امکان انتخاب کالا از میان گزینه‌های متعدد
  • کاهش هزینه حمل و نقل و زمان تحویل (زیرا تمام وسایل شهربازی به صورت عمده خریداری می‌شوند)

2.     خرید وسایل دارای گارانتی

وقتی یک وسیله‌ی شهربازی نو خریداری می‌کنید، چه این وسیله را از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی بخرید و یا آن را به صورت تکی و جداگانه تهیه کنید، می‎توانید از مزایای گارنتی دستگاه استفاده کنید.

گارانتی‌های وسایل شهربازی، پشتوانه‌ی خوبی برای زمانی است که دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد. با استفاده از گارانتی هزینه‌های تعمیر دستگاه تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و شما می‎توانید با خیال راحت دستگاه خود را تعمیر کنید.

3.     کیفیت و استاندارد بودن کالاها

با خرید از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی می‎توانید از میان انواع کالاهایی که در دسترس شما قرار دارند، دستگاهی را انتخاب کنید که با شرایط محل شهربازی سرپوشیده‌ی شما در تناسب باشد.

کیفیت کالاهایی که از فروشندگان معتبر خریداری می‌کنید بسیار بیش‌تر از کیفیت دستگاه‌های دست دوم موجود در بازار است.

همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر پیشرفت روزافزون فناوری، دستگاه‎های بازی به سرعت به روز می‌شوند و نسخه‌های جدیدتری از آن‌ها به بازار عرضه می‌شود؛ بنابراین شما با خرید وسایل شهربازی دست دوم، خودتان را از بهره‌مند شدن از مزایای وسایل جدید محروم می‎کنید.

مشتریان هم همیشه به دنبال تجربه‌ی تفریحات جدید و متنوع هستند و خرید وسایل دست دوم نمی‌تواند برای مدت زیادی پاسخگوی مشتریان شما باشد. اما با خرید وسایل جدید از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی، شما می‌توانید از وسایلی با استانداردهای بالا و کاملا به روز استفاده کنید.

با توجه به نکاتی که ذکر شد، مشخص است که خرید وسایل شهربازی دست دوم نه تنها سودی برای صاحبان کسب و کار ندارد، بلکه ممکن است هزینه‌های بیش‌تری هم برای آن‌ها ایجاد کند.

افرادی که قصد تاسیس و اداره‌ی یک شهربازی سرپوشیده‌ را دارند، باید به کیفیت وسایل شهربازی خود توجه زیادی داشته باشند، از این رو خرید وسایل شهربازی دست دوم نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای جذب مشتریان باشد.

با خرید تجهیزات مورد نیاز از مراکز فروش عمده وسایل شهربازی، مدیران شهربازی‌های سرپوشیده می‌توانند با اطمینان کامل از بابت مناسب بودن هزینه‌ها و کارایی وسایل به تجهیز شهربازی خود بپردازند.

قصد تجهیز شهربازی دارید؟! همین حالا نام و شماره تماس خود را وارد کنید | کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *