اخبار بازی سازان

سامانه جابه جایی مراجعان شرکت بازی سازان

سامانه جابه جایی مراجعان شرکت بازی سازان

سامانه جابه جایی مراجعان شرکت بازی سازان

جزییات سامانه جابه جایی مراجعان محترم شرکت بازی سازان منتشر شد؛

 

روابط عمومی شرکت بازی سازان پس از یک جلسه با مدیریت شرکت، مهندس علی کولیوند، جزییات طرح ” سامانه جا به جایی مراجعان شرکت بازی سازان” یا “حالا بیا اینجا…” را منتشر کرد. در طی این گفتگو مهندس کولیوند از اهداف بلند مدت شرکت بازی سازان برای کسب رضایت صد در صدی مراجعان عزیز صحبت کرد و بر ارائه طرح های نوین برای رسیدن به این مهم، تاکید کرد.

وی در رابطه با جزییات این پروژه بیان کرد: در راستای افزایش رضایت مشتریان، کمتر شدن دغدغه آن ها و صرفه جویی در زمان و هزینه مراجعین محترم، شرکت بازی سازان در محدوده غرب تهران سرویس جابه جایی رایگان ارائه می دهد. این سرویس سبب می شود تا مراجعین گرامی بدون داشتن هرگونه دغدغه با کمترین زمان به محل دفتر شرکت برسند تا کارشناسان مجموعه آماده ی خدمت رسانی هرچه بهتر باشند.
مهندس علی کولیوند در پایان برای موفقیت این پروژه ابراز امیدواری کرده و توصیه های لازم را در جهت هماهنگی های این پروژه بیان کردند.

شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به استفاده از این خدمت با شماره های 44288050-021 و 44444428-021 تماس گرفته تا کارشناسان بازی سازان هماهنگی های لازم را جهت ارسال خودرو به محل مورد نظر انجام دهند.

1 دیدگاه در “سامانه جابه جایی مراجعان شرکت بازی سازان

  1. ماهان میو گفت:

    چطور میشه از این امکانات بهره مند شد؟ کجا باید بیایم برای اینکه از ترنسفر برخورداشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.