• پلی گراند p-121 پلی گراند p-121

  پلی گراند p-121

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-103

  استعلام قیمت
 • پلی گراند T-101

  پلی گراند چیست؟

  امروزه با گسترش آپارتمان سازی، با کاهش چشمگیر فضاهای بازی روباز برای کودکان روبرو هستیم؛ همین امر سبب کاهش تحرک فرزندان و بروز بیماری های گوناگون در سنین پایین شده است. در دهه اخیر راه اندازی فضاهای بازی سرپوشیده، مراکز بازی و خانه های بازی کمک زیادی برای کاهش این روند صعودی بوده اند؛ اما ایمن سازی این گونه فضاها و نیاز به وجود اپراتور های گوناگون برای هر بخش خود از نقاط مبهم و پیچیده این فضاها به شمار می روند. پلی گراند از محصولات قدرتمند شرکت بازی سازان است که با داشتن نشان CE اروپا، بر طبق تکنولوژی روز دنیا و با بومی سازی برای کشور عزیزمان ایران طراحی و ساخته شده است. این محصول یک سازه کاملا پرتابل ایمن است که با بهره گیری از دیواره های مستحکم پوشیده شده با فوم و چرم برای ایجاد یک فضای بازی مناسب بنظر می رسد. با استفاده از این نوع فضای بازی دیگر دلیلی برای نگرانی از ایمنی کودکان هنگام بازی وجود ندارد چرا که بازی سازان ایمنی این فضا را برای کودکان و خردسالان تضمین می کند. همچنین طراحی این فضا به گونه ایست که در داخل آن می توان از بسیاری از آیتم های سرگرم کننده مانند سرسره، محوطه های محصور برای قرار دادن دستگاه های بازی، استخر توپ و استخر شن، سازه های ماجراجویانه،ترامپولین و مسیر های گوناگون و جذاب برای کودکان استفاده کرد. از ویژگی های مثبت و متمایز کننده ی پلی گراند های تولیدی شرکت بازی سازان از دیگر شرکت ها، استفاده از دیواره های پازلی بدون نیاز به جوش، نصب آسان و با سرعت بسیار بالاتر و قابلیت جابه جایی در صورت تغییر مکان مرکز بازی شماست. طراحی محیط داخلی و اندازه این محصولات کاملا قابل تغییر و منعطف بر طبق سلایق و فضای شما بوده و می توانند برای هر فضایی با ابعاد دلخواه شما طراحی و ساخته شوند. برای این منظور کارشناسان ما همه روزه آماده خدمت رسانی، ارتباط با شما عزیزان و ارائه بهترین پیشنهادات و مشاوره ها هستند. بازی سازان افتخار دارد، بیش از دویست مدل متنوع از پیش طراحی شده را نیز بصورت پیشنهادی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

  ویژگی های پلی گراند T-101

  پلی گراند T-101 از نمونه پلی گراند های طراحی شده توسط شرکت بازی سازان است که در ابعاد دو متر در دو متر و همچنین با ارتفاع دو متر،کوچکترین سازه ی پلی گراندی این شرکت محسوب می شود. ابعاد کوچک این محصول، داشتن حفاظ های بلند از جنس فوم و چرم در اطراف و مربعی بودن ساختار این سازه قرار گیری آن را در هر مکانی ممکن کرده و ایمنی بهتری را نسبت به ترامپولین های ساده به ارمغان آورده است. در این سازه پلی گراندی تنها از یک ترامپولین مربعی با کیفیت استفاده شده و با داشتن یک پله در برابر درب ورودی امر ورود و خروج به سازه تسهیل شده است.
  ترامپولین موجود در محصولات پلی گراند مجموعه بازی سازان، با بهترین کیفیت ساخت و به شکل تار و پود بافته شده است که استحکام و دوام آن را چندین برابر می کند.
  گفتنی است که نصب این پلی گراند در شرایط نرمال، به دلیل پازلی بودن ساختار و سهولت در نصب، کمتر از یک روز طول خواهد کشید؛ همچنین ارتفاع فضایی که این پلی گراند در آن نصب می شود باید حداقل ۲۱۰ سانتی متر باشد تا ایمنی محصول به حداکثر برسد.

  جمع بندی

  T-101 به عنوان یک پلی گراند کوچک بسیار پرکاربرد و خوش ساخت بوده و به عنوان یک ترامپولین، یک سطح از محصولات هم نوع خود با دوام تر و با کیفیت تر است.
  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-101

  استعلام قیمت
   
 • پلی گراند p-102

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-105 پلی گراند p-105

  پلی گراند p-105

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-120 پلی گراند p-120

  پلی گراند p-120

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-123 پلی گراند p-123

  پلی گراند p-123

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-124 پلی گراند p-124

  پلی گراند p-124

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-125 پلی گراند p-125

  پلی گراند p-125

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-126 پلی گراند p-126

  پلی گراند p-126

  استعلام قیمت
 • پلی گراند p-127 پلی گراند p-127

  پلی گراند p-127

  استعلام قیمت