02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی لبخند استان خراسان رضوی

استان خراسان رضوی – خانه بازی لبخند


 

بزودی یک خانه بازی در استان خراسان رضوی افتتاح خواهد شد. این خانه بازی به گفته کارشناس این پروژه محمد جواد عبدالوندی در دو طبقه با متراژ های 130 و 90 متر با هدف آموزش در کنار بازی بازگشایی و تجهیز خواهد شد.

مدیریت این مرکز جناب اقای ذبیحی در رابطه با وجهه آموزشی این مرکز با مهندس نیما سرابی مدیریت فروش بازی سازان به گفتگو پرداخته و توصیه هایی را در جهت پیشرفت مرکز در حوزه آموزشی دریافت کردند.

همچنین در خصوص توسعه ابعاد درامدی و سود آوری خانه بازی لبخند مهندس علی کولیوند موارد مهمی را اضافه کردند. فضای خانه بازی لبخند با توجه به وجهه ی آموزشی آن بیشتر محصولاتی پلی اتیلنی را در خود جای خواهد داد تا فضای بیشتری را در اختیار کارگاه های آموزشی و روانشناسی کودک قرار دهد.

همچنین جناب آقای ذبیحی ارسال محصولات در هفته اول شهریور ماه افتتاح این مرکز را در نیمه اول شهریور ماه تخمین زدند.

خراسان رضوی مهد تمدن و جاذبه‌های فرهنگی و معنوی کشور که نامش با ذکر و زیارت بارگاه رضوی(ع) پیوند خورده در کنار جاذبه‌های معنوی، مکان‌های گردشگری بی‌شماری را در پیشانی خود جای داده‌است.

استان خراسان رضوی در شمال شرق ایران با مساحتی حدود 144 هزار و 681 کیلومتر مربع، جزو چهارمین استان بزرگ کشور محسوب می شود.

این استان از شمال و شمال شرق با کشور ترکمنستان، از غرب با استان های خراسان شمالی و سمنان، از جنوب با استان های خراسان جنوبی و یزد و از شرق با کشور افغانستان همسایه است. مرکز استان خراسان رضوی شهر مقدس مشهد است و از شهرهای مهم آن می توان نیشابور، سبزوار، کاشمر، تربت جام و سرخس را نام برد.

خراسان رضوی با همه جاذبه های سیاحتی و زیارتی اش میزبان گام های خسته و مأوای قلوب ناآرام است و از دیرباز خاک پای مسافران و زائران رضوی سرمه چشم اهالی پایتخت تمدن و معنویت بوده است، رسم مهمان نوازی مردمان این سرزمین همواره شهره خاص و عام بوده و هست.

بار دیگر که به قصد زیارت و یا گردشگری به این استان سفر کردید می توانید با خیالی آسوده کودکان خود را چند ساعتی به کادر خانه بازی لبخند بسپارید و از آن جا دیدن کنید.

با ما تماس بگیرید!

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
خانه مشاغل کودک
خانه مشاغل کودک | آشنایی با مشخصات و مزایای شهر مشاغل استاندارد
بیشتر بخوانید
صادرات به کشور ارمنستان
صادرات تجهیزات مهد کودک و خانه بازی به ارمنستان
بیشتر بخوانید
پروژه صادرات باکو
صادرات محصولات پارکی به کشور آذربایجان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *