02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی پاندا آذربایجان غربی

خانه بازی پاندا را در آذربایجان غربی ببینید.


 

مهر ماه امسال توانستیم در کنار مدیران خانه بازی پاندا شاهد افتتاح این خانه بازی در اشنویه آذربایجان غربی باشیم. جناب آقای علیزاده مدیریت این مرکز تابستان سال 98 به بازی سازان مراجعه کرده و پس از کسب مشاوره های لازم تصمیم بر تاسیس این مرکز کودک گرفتند. خانه بازی پاندا از اولین مراکز بازی کودک این منطقه از کشورمان به شمار می رود که توانسته در مدت کوتاهی نیز استقبال خوبی از شهروندان بگیرد.

این مرکز در ابعاد 250 متر مربع تجهیز شده و کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. کارشناس این پروژه رضا حسینی از سطوح درآمدی بالای خانه های بازی و صنعت تفریحات صحبت کرد و نیما سرابی مدیریت فروش بازی سازان نیز روش های دست یابی به این سطح از درامد و جذب مخاطب در مراکز بازی را در جلسات مشاوره این مرکز توضیح دادند. وی ابراز امیدواری کرد تا مراکزی از این دست بتوانند بزودی در شهر ها و روستاهای مختلف کشور ایجاد شده و کودکان بتوانند مهارت های متفاوتی را با شرکت در کارگاه ها و حضور در کنار دیگر کودکان کسب کنند.

خانه بازی پاندا دوم مهر سال 1398 بطور رسمی بازگشایی شد و میزبان کودکان دلبندتان خواهد بود.

اشنویه کجاست؟

شهرستان اشنویه با ارتفاع متوسط ۵۰۸۰ فوت معادل ۱۵۲۴ متر، طول جغرافیایی آن ۴۵ درجه و ۶۰ دقیقه و عرض ۳۷ درجه و ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه و اختلاف ساعت آن با تهران ۲۰ دقیقه و ۱۲ ثانیه‌است. شهر اشنویه مرکز شهرستان و فاصله آن با مرکز استان ۷۰ کیلومتر است و در جنوب غرب استان آذربایجان غربی قرار دارد. با شهرستان ارومیه در شمال، با شهرستان نقده در شرق، با شهرستان پیرانشهر در جنوب و دو کشور عراق و ترکیه در غرب ارتباط دارد. جمعیت شهری آن بیش از سی و دو هزار نفر و جمعیت شهرستان بیش از هفتاد و دو هزار نفر می‌باشد.

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس آپ
اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
سافت پلی کودک
پلی گراند کودک | نگاهی به کاربردها و مزایای پلی گراندهای استاندارد
بیشتر بخوانید
ایرهاکی کودک
ایرهاکی اسباب بازی | همه چیز در مورد بازی هیجان‌انگیز ایرهاکی
بیشتر بخوانید
فروشگاه اینترنتی بازی سازان - معرفی
افتتاح رسمی فروشگاه اینترنتی بازی سازان
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *