02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی افق کوروش سربندر

روابط عمومی شرکت بازی سازان گزارش می دهد؛ قرارداد پروژه یک خانه بازی در استان خوزستان، شهرستان سربندر، با حضور مدیریت شرکت بازی سازان و مدیریت خانه کودک فراز انجام شد. علی شیخان کارشناس این پروژه از افتتاح این خانه بازی تا پیش از عید نود و هشت خبر داد. همچنین وی اضافه کرد که این پروژه در بنایی با متراژ 180 متر مربع انجام اجرا خواهد شد.

مدیریت شرکت بازی سازان، مهندس علی کولیوند، در رابطه با این پروژه عنوان کرد؛ این پروژه یکی از موفق ترین پروژه های شهرستان خوزستان خواهد بود و با توجه به برخورداری از مشاوره های تیم بازی سازان ظرفیت بالایی برای توسعه دارد. همچنین مهندس کولیوند از احداث این پروژه پیش از عید ابراز خرسندی کرده و افزود: تعطیلات عید و ماه فروردین از پتانسیل های شناخت برند های جدید و فضا های بازی تازه تاسیس است.

پیشنهاد می شود : خانه بازی چیست؟6 توصیه خارق العاده برای تاسیس خانه بازی!

نیما سرابی مدیرفروش شرکت بازی سازان نیز با جناب آقای دکتر قلم بر مدیریت این خانه بازی به گفتگو نشسته و نکاتی را برای رشد سریع تر این مرکز بیان کردند. در این جلسه شرکت بازی سازان میزبان مدیریت برند خانه کودک فراز ،دکتر حسین رضا سلطانی، نیز بود که ایشان نیز با بررسی این پروژه نکاتی را در خصوص برندینگ و توسعه برند توضیح دادند.

در پایان دکتر قلم بر، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران و مدیریت این مرکز بازی، بر موفقیت این مرکز در سال آینده ابراز امیدواری کرد و استان خوزستان را دارای پتانسیل های بالایی در حوزه کودک معرفی کرد. شهرستان سربندر بخش مسکونی و غیر بندرگاهی بندر امام خمینی بوده و در محدوده جغرافیایی شهرستان ماهشهر و در جنوب غربی و بخش جلگه ای استان خوزستان قرار دارد.

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
اتاق بازی کودک در خانه
طراحی اتاق بازی کودک در خانه | نکات مهم در طراحی بهترین اتاق بازی
بیشتر بخوانید
مدیر آی تی مشاور وزیر ارتباطات
انتصاب مدیر آی تی بازی سازان به سمت مشاور وزارت ارتباطات
بیشتر بخوانید
روش مونته سوری
آشنایی با روش مونته سوری ، متفاوت ترین روش آموزشی!
بیشتر بخوانید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *