02144288050
مشاوره تلفنی

پروژه خانه بازی میشا شهر بیرجند

خانه بازی میشا در بیرجند افتتاح خواهد شد


 

به گزارش روابط عمومی بازی سازان و به نقل از مدیریت شرکت بازی سازان یک مرکز تفریحی کودک در شهر بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی، افتتاح خواهد شد. کارشناس این پروژه ، علیرضا قیصری، در این باره توضیح می دهد. ”  این مرکز در زیربنای 400 متر مربع در یکی از مناطق پر تردد شهر بیرجند افتتاح می شود و با توجه به فضای بزرگ و محصولات با کیفیت تجهیز شده در این خانه بازی، می توان آن را یکی از بزرگترین خانه های بازی این شهرستان به شمار آورد. “

در رابطه با این شهر نیز باید گفت، بیرجند نخستین شهر در ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده و بنگاه آبلوله بیرجند به عنوان اولین سازمان آبرسانی ایران شناخته می‌شود.این شهر همچنین دومین شهر در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران از لوله‌کشی آب شهری برخوردار گردید. باغ اکبریه یکی از بناهای تاریخی شهر در نشست سی و پنجم یونسکو در سال ۲۰۱۱ میلادی به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. مدرسه شوکتیه در این شهر، سومین مدرسهٔ آموزش به سبک نوین -بعد از دارالفنون تهران و رشدیه تبریز- است. به علت موقعیت سیاسی و استراتژیک بیرجند، سومین فرودگاه کشور در سال ۱۳۱۲ پس از قلعه‌مرغی و بوشهر در این شهر ساخته شدو تا پیش از جنگ جهانی دوم، کنسولگری‌های انگلستان و روسیه در بیرجند مشغول فعالیت بوده‌اند.

نام اصلی این شهر، بیرجند است که به صورت‌های برجند، برجن، برکن و بیرگند نیز در نوشته آمده‌است.
هیچ اتفاق نظری در رابطه با وجه تسمیه بیرجند بین صاحب نظران وجود ندارد و نظرات مختلفی ارائه شده‌است. برای مثال عده‌ای بر این باورند که بنیان‌گذار این شهر بیژن یکی از اسطوره‌های شاهنامه بوده که نام خود را بر این شهر گذاشته و به خاطر استفاده مکرر به بیرجند تغییر یافته است. این احتمال نیز وجود دارد که در زمان فتح ایران توسط اعراب این مکان محل اردوگاه لشکریان بوده‌است و نام این مکان را از دو قسمت به نام بئر به معنی مقر و جند به معنی لشکریان گذاشتند که به دلیل گذشت زمان ، بیرجند بر سر زبان‌ها افتاده است.

همچنین رجبعلی لباف خانیکی ، بیرجند را مرکب از دو جزء «بیر» و «جند» می‌داند. «بیر» در پارسی باستان به معانی رعد و برق، صاعقه و طوفان و «جند» که معرّب «کند» است به زبان ترکی به معنی مکان و شهر آمده‌است. در نهایت با توجه به نام دیگر شهرهای خراسان بزرگ قدیم (همچون تاشکند و سمرقند و همچنین نام روستاهایی در همین استان همچون نوقند ، نوکند و شواکند) این وجه تسمیه صحیح تر به نظر می‌رسد .

نیما سرابی مدیریت فروش شرکت بازی سازان در این جلسه در رابطه با راهکار های جذب بیشتر مشتریان و ریسک کمتر در یک سرمایه گذاری با پول کم صحبت کرد و نکاتی را ارائه کرد همچنین وی از توسعه ی این صنعت در شهرستان های کشور عزیزمان تقدیر کرد و این عمل را حرکتی مفید برای اقتصاد کشور دانست. مدیریت خانه بازی میشا را جناب آقای حاجی آبادی بر عهده دارند که در این جلسه بیانات ایشان و ایده هایی که برای بهینه سازی فضایشان دارند، مورد توجه قرار گرفت.

با ما تماس بگیرید!

برچسب ها :

  • اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
  • مطالب پیشنهادی
  • نوشته های مفید
مبلمان شهری چیست
مبلمان شهری شامل چیست ؟
بیشتر بخوانید
خانه اسباب بازی
برای خرید خانه اسباب بازی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟
بیشتر بخوانید
رستوران با فضای بازی کودک
رستوران با فضای بازی کودک، استراتژی برای فروش بیشتر!
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *