مقالات زمین های بازی

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

اگر می خواهید بدانید که درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟ به جای درستی هدایت شده اید، این مطلب قصد دارد نحوه کسب درآمد از خانه بازی و میزان درآمدی که شما می توانید به دست آورید را تحت پوشش قرار دهد.

خانه بازی کودک یک مرکز برای بازی و سرگرمی کودکان است، ایده تاسیس خانه فرهنگ مشارکتی (خانه بازی) از زمانی آغاز شد که رشد شهرنشینی و سیستم مدرنیته فراگیر شد، این گستردگی باعث شد کودکان به سمت بازی های انفرادی و به دور از عوامل حرکتی جذب شوند.

این عوامل باعث راه اندازی خانه های بازی سرپوشیده شد تا کودکان بتوانند در کنار هم بازی های حرکتی انجام دهند، البته وسایل بازی کودک موجود در این مراکز توانسته جذابیت خاصی برای کودکان ایجاد کند.

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

شیوه کار خانه های بازی کودک به این شکل است که موسس سرمایه گذاری را انجام می دهد، البته این مراکز نیاز به اخذ مجوز خاصی از سمت وزارت های مربوطه ندارد البته مسئله فوق به آن دلیل است که خانه های فرهنگ مشارکتی یا همان خانه های بازی در حال حاظر جزو صنف خاصی نمی باشد، البته امکان پیوستن این شغل به اصناف در آینده وجود دارد.

البته کنار وسایل بازی و فضای مناسب باید برنامه های متفاوت داشته باشید و خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید مشتریان بیشتری را به سمت خانه بازی خود جذب کنید و صرفاً راه اندازی و تجهیز آن تضمینی برای کسب درآمد مناسب نخواهد بود.

عوامل مهمی در موفقیت یک خانه بازی دخیل هستند که یکی از آن ها وجود فضای مناسب برای احداث یک خانه بازی می باشد، این فضا باید در موقعیتی مناسب باشد تا بتواند مشتری را به سمت خود جذب کند.

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

از دیگر عوامل موفقیت در احداث یک زمین بازی می توان به پرسنل یک مرکز بازی اشاره کرد، هر قدر شما در جذب پرسنل خود قوی تر عمل کنید این مسئله باعث می شود تا مرکز شما موفقیت بیشتری کسب کند، البته فقط دقت در جذب پرسنلی که المان های یک مربی مرکز را داشته باشد کافی نیست شما باید در آموزش آن ها نیز سهیم باشید و پرسنل را با شرایط مورد نظر وقف دهید.

تعداد کارمندان موردنیاز برای تاسیس خانه‎‌‌ی بازی معمولا به پنج دسته تقسیم می‌شوند:

  1. مدیر کل
  2. مدیر امور داخلی
  3. مسئول ثبت‌نام
  4. خدمه دارای کارت بهداشت
  5. مربی‌هایی با دو سال سابقه کار و کارت مربی‌گری

ویژگی‌های مدیر کل: این فرد باید ایرانی و تابع کشور خودمان باشد و سنی بین 25 تا 65 سال داشته باشد. افراد دارای سوء‌پیشینه کیفری و سابقه‌ی اعتیاد نمی‌توانند این سمت را در خانه ‌های بازی داشته باشند.

اگر قصد دارید که خانه بازیتان به درآمد برسد مسئله ایمن سازی را فراموش نکنید. ایمن سازی باعث می شود تا کودکان در فضای بازی شما احساس امنیت کنند، این امنیتی که شما در فضایتان به وجود می آورید علاوه بر جذب بیشتر افراد در خانه بازی، باعث می شود تا شما را از شر مشکلاتی مثل صدمه دیدن کودکان و … نجات دهد.

اگر می خواهید فضای بازی خود را امن کنید حتماً از وسایل کفپوش و دیوارپوش استفاده کنید و این حس امنیت خاطر را یک بار برای همیشه در مرکزتان به وجود آورید.

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

سود سرمایه گذاری در خانه های بازی چقدر است؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد، زیرا سود خانه‌های بازی به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال مطمئنا سود مرکزی که در یک محل خلوت و بدون تبلیغات زیاد، مشغول به کار است با سود خانه‌ی بازی مجهزی که در یک مرکز خرید شلوغ در حال فعالیت است فرق دارد.

تبلیغات امر مهمی در توسعه ‌ی خانه ‌های بازی است، داشتن سایت برای این مراکز و ارائه دادن تخفیف به مشتریان یا فروختن نت برگ باعث جذب مشتریان بیشتری می‌شود.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که لزوم وجود مراکزی مانند خانه ‌ی بازی امروزه بیش از گذشته احساس می‌شود زیرا شادی، علاوه بر اثرات روانشناسی بر ذهن کودک، باعث سلامتی قلب کودکان نیز می‌شود.

بازی کردن به کودکان قوانین طبیعت، کشف دنیای اطراف و سازگاری با محیط زندگی را می آموزد و توانایی ‌هایی را در آنها پرورش می‌دهد که هیچ علمی قادر به آموختن‌شان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *