مقالات زمین های بازی

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

اگر می خواهید بدانید که درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟ به جای درستی هدایت شده اید، این مطلب قصد دارد نحوه کسب درآمد از خانه بازی و میزان سودی که شما می توانید بدست آورید را تحت پوشش قرار دهد همچنین شما عزیزان می توانید با خرید تجهیزات خانه بازی از بازی سازان این درامد را تضمین کنید.

خانه بازی کودک یک مرکز برای بازی و سرگرمی کودکان است، ایده تاسیس خانه فرهنگ مشارکتی (خانه بازی) از زمانی آغاز شد که رشد شهرنشینی و سیستم مدرنیته فراگیر شد، این گستردگی باعث شد کودکان به سمت بازی های انفرادی و به دور از عوامل حرکتی جذب شوند.

این عوامل باعث راه اندازی خانه های بازی سرپوشیده شد تا کودکان بتوانند در کنار هم بازی های حرکتی انجام دهند، البته وسایل بازی کودک موجود در این مراکز توانسته جذابیت خاصی برای کودکان ایجاد کند.

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

قدم اول برای راه اندازی مرکز‌بازی کودک

برای راه اندازی یک خانه بازی، سرمایه گذار در وهله اول اقدام به خرید و یا اجاره یک ملک مناسب برای راه اندازی خانه‌بازی می کند. در حال حاضر تجهیز و راه اندازی خانه بازی تحت نظارت هیچ ارگان دولتی و یا غیر دولتی قرار ندارد. از این رو، پس از آماده سازی فضا نیاز به خرید تجهیزات بازی برای شروع این کسب و کار دارید.

مطلب پیشنهادی: برای اطلاع از هزینه های تاسیس خانه بازی کودک این مطلب را بخوانید

در کنار وسایل بازی و فضای مناسب باید برنامه های متفاوت داشته باشید و خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید مشتریان بیشتری را به سمت خانه بازی خود جذب کنید و صرفاً راه اندازی و تجهیز آن تضمینی برای کسب درآمد مناسب نخواهد بود.

عوامل مهمی در موفقیت یک خانه بازی دخیل هستند که یکی از آن ها وجود فضای مناسب برای احداث یک خانه بازی می باشد، این فضا باید در موقعیتی مناسب باشد تا بتواند مشتری را به سمت خود جذب کند.

 در نهایت به پاسخ این سوال خواهیم رسید که خانه بازی چه مقدار سود خواهد داشت.

 

پرسنل خانه بازی

از دیگر عوامل موفقیت در احداث یک زمین بازی می توان به پرسنل یک مرکز بازی اشاره کرد، هر قدر شما در جذب پرسنل خود قوی تر عمل کنید این مسئله باعث می شود تا مرکز شما موفقیت بیشتری کسب کند، البته فقط دقت در جذب پرسنلی که المان های یک مربی مرکز را داشته باشد کافی نیست شما باید در آموزش آن ها نیز سهیم باشید و پرسنل را با شرایط مورد نظر وقف دهید.

تعداد کارمندان موردنیاز برای تاسیس خانه‎‌‌ی بازی معمولا به پنج دسته تقسیم می‌شوند:

  1. مدیر کل
  2. مدیر امور داخلی
  3. مسئول ثبت‌نام
  4. خدمه دارای کارت بهداشت
  5. مربی‌هایی با دو سال سابقه کار و کارت مربی‌گری

ویژگی‌های مدیر کل: این فرد باید ایرانی و تابع کشور خودمان باشد و سنی بین 25 تا 65 سال داشته باشد. افراد دارای سوء‌پیشینه کیفری و سابقه‌ی اعتیاد نمی‌توانند این سمت را در خانه ‌های بازی داشته باشند.

اگر قصد دارید که خانه بازیتان به درآمد برسد مسئله ایمن سازی را فراموش نکنید. ایمن سازی باعث می شود تا کودکان در فضای بازی شما احساس امنیت کنند، این امنیتی که شما در فضایتان به وجود می آورید علاوه بر جذب بیشتر افراد در خانه بازی، باعث می شود تا شما را از شر مشکلاتی مثل صدمه دیدن کودکان و … نجات دهد.

اگر می خواهید فضای بازی خود را امن کنید حتماً از وسایل کفپوش و دیوارپوش استفاده کنید و این حس امنیت خاطر را یک بار برای همیشه در مرکزتان به وجود آورید.

درآمد خانه بازی کودک چقدر است؟

سود سرمایه گذاری در خانه های بازی چقدر است؟

همه چیز به خود شما بستگی دارد و هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد، زیرا سود خانه‌های بازی به عوامل زیادی بستگی دارد. مطمئنا سود مرکز‌بازی که در یک محل خلوت در حال فعالیت است، با سود خانه بازی فعال در یک مرکز خرید شلوغ متفاوت است.

تبلیغات نیز اقدام مهمی در توسعه ‌و رشد خانه ‌های بازی است. داشتن سایت و پیج اینستاگرامی، از مهمترین قدم ها برای توسعه این کسب و کار است. ارائه تخفیف به مشتریان و یا فروش کوپن تخفیف نیز باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شود. بازی سازان همواره برای کمک و مشاوره در زمینه توسعه ابعاد درآمدی در کنار شما خواهد بود.

لزوم وجود مراکزی مانند خانه ‌ی بازی امروزه بیش از گذشته احساس می‌شود. زیرا شادی، علاوه بر اثرات روانشناسی بر ذهن کودک، باعث سلامتی قلب کودکان نیز می‌شود.

بازی کردن به کودکان قوانین طبیعت،مهارت های اجتماعی و سازگاری با محیط زندگی را می آموزد و توانایی ‌هایی را در آنها پرورش می‌دهد که هیچ علمی قادر به آموختن‌شان نیست.

 

برای دریافت کاتالوگ محصولات و  کسب مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 44288050-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *