اخبار بازی سازان

تولد فرزندان شهید فداکار آتش نشانی در شرکت بازی سازان

تولد فرزندان شهید فداکار آتش نشانی در شرکت بازی سازان

تولد فرزندان شهید فداکار آتش نشانی در شرکت بازی سازان

برگزاری جشن تولد فرزندان شهید علی قانع در دفتر بازی سازان


روابط عمومی شرکت بازی سازان
18 مهر ماه 1398

دفتر بازی سازان در این روز میزبان کودکان شهید علی قانع، شهید فداکار آتش نشانی ایستگاه شماره 27 آیت الله کاشانی بود. شهید علی قانع یکی از 59 آتش نشان شهید شهر تهران است. این شهید فداکار متولد سال ١٣٥٩بود که از سال ١٣٨٥در سازمان آتش نشانی تهران استخدام شده و فعالیتش را به عنوان آتش نشان درجه یک آغاز کرده است.

طبق گفته سخنگوی آتش نشانی تهران ملکی: شهید قانع در طول فعالیت مستمر خود در عملیات های امداد و نجات تا سطح آتشنشان درجه پنج ارتقا کسب کرده و به تازگی به ایستگاه شماره ٢٧واقع در انتهای بزرگاه آیت الله کاشانی منتقل شده بود و دارای سابقه فعالیت در خشانی در حوزه امداد و  نجات بود. علی قانع آتشنشان ٣٦ساله سازمان آتش نشانی تهران، در جریان عملیات امداد و نجات در اثر وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان لاله خیابان پژوهنده به شهادت رسید. این اتفاق در تیر ماه سال 1395 رخ داد.

این شهید گرانقدر دو یادگار ارزشمند از خود به جای گذاشته است. فرزندان دلبند این شهید در آن زمان 4و 7 سال داشتند. اکنون پس از گذشت سه سال از این حادثه از اینکه در سالگرد تولد طاها و یاسین قانعی عزیز حضور داشتیم خوشحالیم و به خود می بالیم.وسایل بازی

تولد فرزندان شهید فداکار آتش نشانی در شرکت بازی سازان :ما در بازی سازان افتخار داشتیم برای چندمین سال متوالی در جشن تولد فرزندان این شهید بزرگوار حضور داشته باشیم. این مراسم با همکاری پرسنل شرکت و خانواده این شهید معزز در دفتر بازی سازان برگزار شد؛ هومن لطفعلی نوازنده و آهنگ ساز نابینای توانمند کشورمان نیز در این جشن حضور داشت و فضای شادی را برای ما به ارمغان آورد.

مسعود روشن پژوه، مجری، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده موفق حوزه کودک نیز دقایقی میهمان این مراسم بود و سبب شد تا فضای مراسم شاد تر و کودکانه تر شود.

از صبح روز جشن در دفتر شرکت تکاپویی بود و همه سعی در هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم داشتند. از باد کردن بادکنک ها تا تزیین اتاق و بسته بندی کادو ها در چند ساعت و با ذوق خاصی که در پرسنل شرکت بخاطر انتظار حضور طاها و یاسین ایجاد شده بود، انجام شد. همه دوست داشتند تا سهمی هرچند کوچک در این حرکت زیبا داشته باشند.

با رسیدن ساعت به عدد 4 انتظار ها به پایان رسید و درب دفتر به قدوم میهمانان ارزشمندمان باز شد. جشن تولد طاها و یاسین عزیز با حضور خانواده، دوستان و تیم بازی سازان برگزار شد و خاطره ای خوش در دفتر خاطرات بازی سازان به ثبت رسید.

در این روز قشنگ، بزرگترین آرزو از سوی ما دیدن همیشگی قاب لبخند بر چهره ی دلنشین دوستان مهربان و کوچکمان – یاسین و طاها  قانعی – است و امید داریم هیچ ذره ای شیشه ی نازک قلبشان را ناراحت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.