قطار کودک بزرگ

(دیدگاه 1 کاربر)

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

محصولات شهربازی از تنوع بالایی برخوردارند و به دو دسته سرپوشیده و سرباز تقسیم می شوند. عمده محصولات شهربازی های سرپوشیده را دستگاه های سبک وزن و گیمی تشکیل می دهند و اکثر محصولات شهربازی های سرباز سنگین و نیازمند فونداسیون هستند اما در این بین برخی محصولات هستند که در هردو نوع شهربازی قابل استفاده می باشند.

در خرید محصولات شهربازی باید به میزان ولتاژ خروجی و ابعاد دقیق دستگاه ها توجه کرد تا با توجه به فضای مورد نظر انتخاب دقیق تری داشته باشید. همچنین برخی از این محصولات باید با توجه به فضای شما طراحی شوند که پیش از تولید نیازمند اندازه گیری های دقیق و مهندسی شده است.

قطار های شهربازی از معروفترین محصولات حوزه شهربازی هستند و در مدل ها و ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند یکی از این انواع محصولات قطار بزرگ کودک است که به قطار زولند شهرت دارد. این محصول دارای دو نوع کابین فایبرگلاسی دو نفره و ۴ نفره است که در مدل ۴ نفره افراد رو به روی هم می نشینند.

سرعت این محصول و فعال سازی آن به وسیله ریموت کنترل می شود. ابعاد هر کابین بطور تقریبی ۱۶۰×۷۰×۱۶۰ سانتی متر است که با احتساب ریل ها ارتفاع آن به ۱۸۰ سانتی متر می رسد. طول ریل ها و ریل کشی با توجه به نیاز مشتری متفاوت خواهد بود اما نباید از استاندارد خاصی که با توجه به تعداد کابین ها در نظر گرفته می شود کمتر باشد.قطار های ۲کابین و ۳ کابین از دو موتور محرکه برای حرکت بهره می برند اما در مدل ۴ کابین هشت نفره این موتور ها سه عدد خواهند بود تا کشش لازم برای حرکت واگن ها را داشته باشد. موتور های این محصول از نوع با کیفیت کروماس ترکیه بوده و طول عمر مناسبی دارند.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

موتور

کروماس
برق شهری
اینورتر سه فاز

ظرفیت

نورپردازی

فعال سازی

رنگ بندی

ابعاد160 × 70 × 160 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
میرزا Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
میرزا
مهمان
میرزا
امتیاز به این محصول :
     

.