توضیحات

شهربازی ها دارای طیف گسترده ای از محصولات شهربازی هستند. این محصولات در دسته بندی ها و طرح های گوناگونی وجود دارند که مناسب شهربازی های روباز و سرپوشیده هستند. برخی از محصولات برای هردو شهربازی روباز و سرپوشیده مناسب هستند. باید توجه کرد که محصولاتی که دارای وزن بالا بوده و یا نیاز به فونداسیون دارند قابلیت اجرا در مراکز سرپوشیده را ندارند. از محصولاتی که در هردو دسته فوق قابل گنجاندن هستند می توان به قطار کودک تانک اشاره کرد این محصول ابعاد و وزن بالایی نداشته و برای شهربازی سرپوشیده نیز قابل استفاده است. این محصول با بدنه از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت و با نورپردازی خیره کننده ای طراحی شده است. همچنین جنس ریل های این محصول بصورت گالوانیزه بوده و از کیفیت و تحمل وزنی بالایی برخوردار است.

با توجه به ابعاد کوچک هر واگن، کابین های یک نفره ی این محصول برای کودکان یک تا هشت سال مناسب است. از نکات لازم در رابطه با این محصول آن است که تعداد کابین ها و مقدار ریل این محصول بر حسب سفارش خریدار تامین می شود و سرمایه گذاران محترم باید ابعاد دقیقی را از فضای خود برای احداث این محصول داشته باشند. این قطار موزیکال با برق 220 ولت شهری کار می کند و برای فعال سازی نیازمند ریموت است.
علاوه بر نکات گفته شده شما می توانید یک مجسمه نیز برای مرکز و یا نماسازی در کنار ریل های قطار خود سفارش داده و محیط خود را جذاب تر کنید. همچنین می توانید از قطر کوچکتر این محصول برای خانه های بازی و مراکز بازی کوچک نیز استفاده کنید.