تاب و سرسره خرسی

(دیدگاه 1 کاربر)

کودکان خیلی زود از بازی کردن خسته می شوند، به همین دلیل بازی های تک بعدی، کمتر نظر آن ها را جلب می کند. همچنین سرسره بازی و تاب بازی از بازی های مورد علاقه کودکان به حساب می آید. این بازی ها کودکان را به تحرک تشویق می کنند و سبب تقویت عضلات دست و پای آن ها می شود. همچنین برای احساس تنوع و تحرک بیشتر، یک سبد بسکتبال در کناره ی محصول در نظر گرفته شده است.

تاب و سرسره خرسی از محصولات پر طرفدار این دسته به حساب می آید که با بدنه مقاوم پلی اتیلنی و در ابعاد ۱۸۰x۱۷۰x۱۲۴ سانتی متری طراحی شده است؛ جنس بدنه و طراحی لبه گرد این محصول سبب شده است تا در برابر مواد شوینده مقاوم بوده در صورت برخورد با کودک، از لحاظ ایمنی تامین باشد. این تاب و سرسره برای حداکثر دو کودک با وزن میانگین 100 کیلوگرم طراحی شده است؛ به همین دلیل برای کودکان تا سنین پیش از دبستان مناسب به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که این محصول پس از خرید نیاز به نصب و سرهم بندی دارد، اما این کار به راحتی قابل انجام است. همچنین جهت اتصال تاب به مجموعه از دو ضامن کوهنوردی استفاده شده که تحمل وزن و کیفیت خوبی دارند. در آخر نیز باید گفت که این محصول با توجه به طراحی و کاربرد، برای خانه های بازی، مهد های کودک و سایر مراکز مرتبط با کودک مناسب به نظر می رسد.

استعلام قیمت

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

توضیحات

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

لحظه ای به رفتن به زمین بازی به عنوان یک کودک فکر کنید. دیدن سرسره و شنیدن خنده های کودکان خوشحال را که بر روی سرسره بازی می کنند، به یاد آورید. انتظار خود را از بالا رفتن از سرسره و حیرت از رفتن به بالاترین نقطه آن را به خاطر آورید.

هیجان شتاب گرفتن در مسیر فرود از سرسره تنها برای رسیدن به انتهای آن و تمایل برای انجام دوباره این کار را به یاد آورید. درحالیکه ممکن است لذت بردن از سرسره تنها لحظه ای باشد، اما امروزه ساختارهای این زمین های بازی، به شکل گسترده ای شناخته شده هستند. سرسره ها به دلیل مزایای بیشماری که برای رشد و نمو کودکان دارند، در گذر زمان ثابت و پابرجا بوده اند.

اثرات سرسره های زمین بازی بر رشد و نمو کودکان

شما به عنوان یک بزرگسال، نشاط و شادمانی سرسره های زمین بازی را به یاد آورید. آیا می دانید که سرسره ها مزایای بیشماری از جمله مزایای فیزیولوژیکی و جامعه شناختی دارند؟ این مزایا، در طول فرآیند رشد یک کودک، از تجربه های حسی در میان کودکان تا مهارت های اجتماعی در حال رشد در میان کودکان کوچکتر، گسترده شده است.

یادگیری آگاهی و هماهنگی فضایی

حرکت ‌شناسی استفاده از یک سرسره در بسیاری از مناطق مشخص شده است. رفتن به بالاترین نقطه نردبان باعث تعادل، هماهنگی و آگاهی فضایی می شود. کودکان باید قادر به تشخیص فاصله بین پله های نردبان باشند و نسبت به حرکات بدنشان و حفظ تعادل به هنگام تغییر موقعیت در بالای سرسره هوشیار باشند.

آنها همچنین باید بتوانند رو به جلو فکر کنند و هنگام قراردادن پاهایشان به سمت انتهای سرسره، تصمیم بگیرند. تمام این حرکات به قوی تر شدن قسمتی از مغز کمک می کند که برای پردازش های ریاضی، یادگیری مسیرها و ترتیب حروف در نوشتن از آن استفاده می شود.

محصول پیشنهادی : مشاهده تاب و سرسره خرسی

مزایای فیزیولوژیکی

بسیاری از متخصصان بر پروردن یک انگیزه ذاتی یا درونی برای انجام یک کار تاکید می کنند. استفاده از سرسره، نمونه ای از فعالیت کودکی است که ذاتا برای بازی با آن انگیزه دارد. کودک به عمل سُر خوردن به عنوان یک تمرین نگاه نمی کند بلکه به آن به عنوان بازی می نگرد. آنها با شادی استفاده از سرسره به دلیل هجوم آدرنالینی که به وسیله سیستم کیسه ای ارزیابی می شود، انگیزه می یابند. مزایای فیزیکی شامل افزایش قدرت، سیستم قلبی عروقی سالم و قوی تر شدن ماهیچه های ضعیف، است.

رشد مهارت های اجتماعی

هنگامی که چند کودک از سرسره استفاده می کنند، محیط رشد زیادی برای مهارت های اجتماعی مثبت وجود دارد. کودکان باید بیاموزند تا با یکدیگر بازی کنند، شریک شوند و نوبت را رعایت کنند. کودکان باید همچنین توانایی های رشدی متفاوت خود نسبت به سایر کودکان را بشناسند زیرا این کار به ایجاد صبر و تحمل در آنها کمک می کند. کودکان علاوه بر این فرصت گسترش روابط دوستانه و افزایش مهارت های ارتباطی را خواهند داشت.

حالا اگر کودکی را در حین سرسره بازی دیدید، در مورد تمام عوامل درک نشده که در رشد کودک سهیم است، فکر کنید. سرسره یک بازی مفرح و تجربه ای خاطره انگیز است، اما در عین حال یک عامل کمکی در رشد فیزیکی و جامعه شناختی کودک نیز به شمار می رود.

آیا درباره این محصول سوالی دارید ؟!

از ما بپرسید ..
از ما بپرسید ..

اطلاعات بیشتر

متغیرها
جنس

رده سنی

تحمل وزن

طول سرسره

سبد بسکتبال

ظرفیت

رنگ بندیابعاد180 × 170 × 124 cm

1
ارسال دیدگاه

avatar
1 نظرات
0 پاسخ‌های موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
نظرات با پاسخ بیشتر
نظرات پرطرفدار
1 نویسنده دیدگاه
hourse Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
hourse
مهمان
hourse
امتیاز به این محصول :
     

چند مدل تاپ دارید؟